Kur atrodas vienīgā starptautiski oficiāli atzītā autentiskā Neapoles stila picērija Latvijā?

Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 1
Picērija "Bel Cibo Pizza Napoletana"
Picērija "Bel Cibo Pizza Napoletana" Foto: Publicitātes foto

Pirmā un vienīgā picērija, kas saņēmusi starptautisku oficiālu sertifikātu no asociācijas “Associazione Verace Pizza Napoletana”,  atrodas Liepājā. 

Asociācija “Associazione Verace Pizza Napoletana” apstiprinājusi Bel Cibo Pizza Napoletana kā pirmo un vienīgo autentisko Neapoles stila picēriju Latvijā, informē portāla "Liepāja.lv" savā sociālo tīklu profilā.

Kopumā visā pasaulē ir tikai aptuveni 1018 ēdināšanas vietas, kuras ir atzītas par autentiskas picas cepšanas vietām. Baltijas valstīs šāds sertifikāts, kas apliecina autentiskas itāļu picas cepšanas tradīcijas un procesu, kopumā ir izsniegts tikai divām picērijām – liels prieks un gods, ka viena no tām atrodas Liepājā.

“Associazione Verace Pizza Napoletana” ir dibināta 1984. gada jūnijā un kopš 1984. gada sertificē pasaulē esošās picērijas, kas sevi ir pierādījušas ar kvalitāti un autentiskumu!

Restorānā "Bel Cibo Pizza Napoletana'' īstās itāļu picas tiek ceptas Manna Forni malkas krāsnī un ir patiešām dievišķīgi gardas, informē "Liepāja.lv"

Satura pārpublicēšana saskaņota ar Liepāja.lv.

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 1

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu