Foto ⟩ Miķeļdienas tirdziņa gardumi un lustes Doma laukumā

Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Miķeļdienas gadatirgus labumi
Miķeļdienas gadatirgus labumi Foto: Jānis Škapars/TVNET

Sestdien, 24. septembrī, Doma laukumā notika radicionālais Miķeļdienas gadatirgus, kurā varēja iegādāties ne tikai dažādus gardumus un skaistus aksesuārus mājoklim, bet arī baudīt kārtīgas lustes mūzikas pavadībā.

Saimnieces Doma laukumā piedāvāja pašu gatavotus ievārījumus, sierus, pašceptu maizi un piparkūkas. Tāpat varēja iegādāties arī skaistus aksesuārus mājoklim un savam koptēlam.

No plkst.10 līdz 16 apmeklētājiem apmeklētājiem Doma laukumā bija sarūpēta plaša kultūras programma, ko vadīja Miķeļdienas gadatirgus saimnieki - Zane Vaļicka un Arturs Dīcis.

Pasākumā muzicēja folkloras kopa "Laiksne", pūtēju orķestris "Fanfara", orķestris "Rīga", pūtēju kvintets "Acumirklis", dziedāja Rīgas lībiešu dziesmu ansamblis "Līvlist", bet ar deju priekšnesumiem uzstājās bērnu deju kolektīvs "Teiksmiņa", bērnu un jauniešu deju ansamblis "Dancītis", vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sidrabi", deju kopa "Marmale" un tautas deju ansamblis "Liesma". Programmu noslēdza muzikālā apvienība "Ballīšu kvartāls".

Miķeļdienas gadatirgus labumi
Miķeļdienas gadatirgus labumi Foto: Jānis Škapars/TVNET

Jau ziņots, ka šajās brīvdienās Rīgā par godu Miķeļdienas ražas svētkiem notiek tirdziņi un radošās darbnīcas, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Rīdzinieki un pilsētas viesi tiek aicināti svētdien, 25.septembrī svinēt Miķeļdienas ābolu svētkus Ziemeļblāzmas pils parkā, bet 29.septembrī Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" piedalīties radošajā darbnīcā.

Svētdien no plkst.12 līdz 18 Miķeļdienas ābolu svētki tiks svinēti Ziemeļblāzmas pils parkā.

Svinētājus priecēs amatierkolektīvu uzstāšanās, profesionālu mūziķu koncerti, radošās darbnīcas, ābolu degustācijas, dažādas atrakcijas un izklaides par un ap āboliem. Pasākumā piedalīsies deju kolektīvi "Bitīte", "Ziemeļblāzma" un "Auda", bērnu vokālie ansambļi "Momo" un "Poppy", grupa "Santehniķi", Juris Kaukulis, Džonijs Salamanders un postfolkloras grupa "Rikši". Par noskaņu visas dienas garumā rūpēsies Dailes teātra aktieris Imants Strads.

Savukārt 29.septembrī no plkst.17 Rīgas Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" varēs Miķeļdienu svinēt radoši. Kopā ar mākslinieci Ināru Gauju gan lieli, gan mazi aicināti radošā darbnīcā veidot savu rudens prieka grozu. Tā būs telpiska kolāža, kurā apvienotas seno amatnieku prasmes, materiālu otrreizēja izmantošana un katra dalībnieka radošā doma. Dalība darbnīcā ir iepriekš jāpiesaka.

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Tēmas
Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu