Foto ⟩ Izstāde "Veselības augi un garšaugi 2022" Latvijas Dabas muzejā

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Izstāde "Veselības augi un garšaugi 2022" Latvijas Dabas muzejā.
Izstāde "Veselības augi un garšaugi 2022" Latvijas Dabas muzejā. Foto: Paula Čurkste/LETA

No 21. līdz 25. septembrim Latvijas Nacionālajā dabas muzejā norisināsies izstāde "Veselības augi un garšaugi 2022", kas tapusi sadarbībā ar Artūra Sildes dārzkopības entuziastu klubu "Tomāts" un Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām.

Rudenī, kad īpaši svarīga kļūst imunitātes stiprināšana, piedāvājam iepazīt ārstniecības augu, garšaugu un dažādu netradicionālo dārzeņu daudzveidību, saņemt konsultācijas par to audzēšanu un uzzināt par to plašajām lietošanas iespējām.

Izstādē piedalīsies Artūra Sildes dārzkopības entuziastu kluba "Tomāts" biedri: Sarma Žarčinska, Niāra Trone, Rita Armulika, Maija Čerjaka, Darja Jureviča un Ludmila Kodzasova, kā arī speciālisti no Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām.

Dalībnieki sola bagātīgu eksponātu daudzveidību: iekštelpās un dārzā audzējami veselības augi un garšaugi, smiltsērkšķi, paprika, čili, baklažāni un mazāk zināmi eksotiski dārza augi. Izstādes laikā varēs iegādāties augu sēklas un stādus, tāpēc jo īpaši aicināti dārzkopji, kas meklē jaunus dārzeņu veidus un šķirnes.

Ieskaties izstādes pirmajā dienā:

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu