Mitrums, kas ir ledusskapī, liek sīpoliem ātri kļūt mīkstiem, pelēcīgiem un bojāties. Uzglabā tos vēsā un sausā vietā, taču blakus sīpoliem neuzglabā kartupeļus. Uzglabājot abus produktus blakus, tie ātrāk bojājas.
Kafijas pupiņu vai samaltas kafijas uzglabāšana ledusskapī liks tai zaudēt garšu, pat vēl trakāk, tā uzņems apkārt esošo produktu garšu. Lielus kafijas daudzumus uzglabā saldētavā, bet mazākus sausā, vēsā un tumšā vietā.
Šīs eļļas uzglabāšana ledusskapī mainīs tās konsistenci no eļļaini šķidras uz biezāku, vairāk sviestam līdzīgu.
Labāk baziliku, gluži tāpat kā puķes, uzglabāt krūzītē ar ūdeni. Ledusskapī tas ātri savītīs un uzsūks apkārt esošo produktu smaržas.
Medus būs lietojams un vērtīgs mūžīgi, ja to uzglabāsi istabas temperatūrā.
Ledusskapī ķiploks sāks dzīt asnus. Turklāt tā struktūra kļūs gumijota un krāsa netīkami pelēka. Lai ilgāk svaigs un aromātisks, uzglabā vēsā un sausā vietā.
Ledusskapī maize ātri izžūs. Ja maizes ir vairāk, nekā šobrīd spēj izlietot, glabā to saldētavā.
Centies nogatavināt avokado? Nekādā gadījumā neliec tos ledusskapī! Taču, ja tie ir pietiekami nogatavojušies, tādus gan vari uzglabāt ledusskapī.
Šo dārzeņu uzglabāšana ledusskapī ar laiku padarīs tos saldus un graudainus, jo vēsumā kartupeļu ciete pārvēršas cukurā. Tā vietā liec tos papīra maisiņā un uzglabā vēsā, taču ne aukstā vietā.
Ledusskapī tie zaudē visu savu garšu, jo aukstais gaiss aptur nogatavošanās procesu. Cieš ne tikai garša, bet arī augļa tekstūra.