Maģiski violets - Kuldīga aicina uz restorānu nedēļas rudens sesiju

Maģiski violets - Kuldīga aicina uz restorānu nedēļas rudens sesiju

Atnākot rudenim, ik katrs vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt siltās un krāsainās sajūtas, tāpēc ar prieku paziņojam, ka no 25. līdz 28. oktobrim, Kuldīgā norisināsies Restorānu nedēļas rudens sesija.

Jau otro reizi rudenī, Taste Kuldīga pulcēs gardēžus no tuvienes un tālienes, aicinot izbaudīt izcilus ēdienus, kuros galvenokārt izmantoti sezonāli vietējie produkti, pierādot šefpavāru radošumu un meistarību. Īpaši šīm četrām dienām izveidotos piedāvājumus ik viens varēs nobaudīt par divām cenām – 10 vai 12 eiro.

Šoreiz ēdienos dominēs nedaudz kosmiska nokrāsa – maģiski violetā. Šo krāsu mēdz uzskatīt par dramatiski provokatīvu un pārdomātu, jo kur vien tā dominē, tā piešķir izteiksmīgu raksturu. Produkti, kuri satur violetās krāsas pigmentu ir lielisks dzelzs un C vitamīna avots. Kombinācijā ar dažādiem sezonālajiem produktiem, tie ne tikai piešķirs spēcīgas garšas nianses ikdienas ēdieniem, bet arī lieliski izskatīsies uz šķīvja!

Šogad violetais iekrāsos ne tikai Kuldīgas pilsētas restorānu, kafejnīcu un krodziņu ēdienkartes, bet arī vairākos tūrisma uzņēmumos Kuldīgas apkārtnē. Rudens sesijas dalībniekus un to īpaši pieskaņotos piedāvājumus drīzumā varēs iepazīt tastekuldiga.lv.

Aicinām ik vienu skolēnu rudens brīvlaikā atpūsties un baudīt šefpavāru uzburtās rudenīgās garšas un romantisko atmosfēru Kuldīgā!

Foto: publicitātes


Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Skatīt vairāk

Jaunākās receptes