Baudi Pipara burgerus un ziedo maza zēna ārstēšanai

Baudi Pipara burgerus un ziedo maza zēna ārstēšanai

1.oktobrī Burgeru mājā "Lielais Kristaps" notika Pipara burgera prezentācijas pasākums. Pipara burgers tika radīts , lai turpinātu 13 gadīga blogera un youtubera aizsākto labdarības akciju "Pipars Pogai". Šīs akcijas ietvaros Rojs izaicināja  vadošos Latvijas Youtuberus, vai nu apēst čili piparu - vai noziedot Markusa rehabilitācijai vismaz 5 Euro. Kopā mēneša laikā tika savākta lielākā daļa no nepieciešamajiem līdzekļiem, bet tomēr tas nav viss.

Rojs no Pipars.lv nolēma vērsties pie sabiedrības.Oktobra mēnesī visi aicināti savu apetīti remdēt burgeru mājā "Lielais Kristaps". Matīsa iela 40, Rīga. Kur izvēloties kādu no trim Pipara burgeriem - BIO Liellopa, vistas vai veģetāro, jūs atbalstīsiet Markusu, jo viens euro no katra pārdotā burgera tiek pārskaitīts Ziedot.lv  un katrs euro nonāk Markusa rehabilitācijai.

Prezentācijas pasākumu vadīja Roja draugs, multimākslinieks un šovmens Roberts Gobziņš.

Pasākumu atklāja ladarības portāla "ziedot.lv" un rehabilitācijas centra POGA dibinātāja un vadītāja Rūta Dimanta. Rojs no Pipars.lv un burgeru māja "Lielais Kristaps" īpašnieki iepazīstināja atnākušos ar burgeru tapšanā izmantotajiem produktiem un cienāja viesus ar tikko pagatavotiem burgeriem un īpašu dzērienu - Green Cola, kuras sastāvā cukurs aizvietots ar stēvijas augu. Pasākumu apmeklēja dažādu mediju pārstāvji, blogeri un youtuberi.

Sešus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Markusam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture. 

https://www.ziedot.lv/atbalsts-markusam-berzinam-3138/ziedotaji 
Bankas kods: HABALV2Konta Nr.:LV95HABA0551006150241
Mērķis: Atbalsts Markusam Bērziņam

Vairāk par labdarības akciju lasi ŠEIT!

Foto: publicitātes


Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties


Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Jaunākās receptesRecepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi