Jūtūberis Pipars aicina ēst burgerus un ziedot Markusa ārstēšanai

Jūtūberis Pipars aicina  ēst burgerus un ziedot Markusa ārstēšanai

13 gadus vecs kulinārijas blogeris un jūtūberis Pipars uzsāka labdarības akciju "Pipars Pogai", kurā iesaistīja lielākos Latvijas youtuberus, lūdzot palīdzību maza zēna sapnim uz pilnvērtīgu dzīvi.

Sešus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Markusam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture. 
Lai palīdzētu Markusam dzīvot, blogeris un youtuberis Pipars.lv aicināja Latvijas youtuberus apvienoties un dot iespēju mazajam zēnam staigāt. Mēneša laikā no nepieciešamajiem 7 785.00 eiro, Markusam jau saziedoti vairāk kā  4765 Euro. ŠĪ ir pirmā reize Latvijas vēsturē, kad Latvijas youtuberi apvienojas labdarības projektam un pirmā reize, kad šādu kampaņu ir aizsācis trīspadsmitgadīgs jaunietis. 

Akcijas aizsācējs saka: "Esmu priecīgs par paveikto, taču vēl neesam sasnieguši uzstādīto mērķi un vēl ir nepieciešami vairāki tūkstoši eiro, lai Markuss varētu iziet nepeiciešamos rehabilitācijas kursus. Tāpēc, šoreiz vēršos pie sabiedrības - Dalīties ir vieglāk, ja pats esi paēdis un tieši tāpēc es kopā ar burgeru māju "Lielais Kristaps" speciālistiem esam radījuši Pipara burgeru, jeb precīzāk sakot trīs Pipara burgera versijas - katrai gaumei!

  • Pipara burgers ar Latvijā audzētu bio liellopu gaļu.
  • Pipara burgers ar vistas kotleti un 
  • Pipara burgers ar svaigu veģetāru plāceni. 

Katrā burgerā vēl ir daļa no manas sirds! Iegādājoties šo burgeru, viens eiro tiks ziedots Markusa rehabilitācijai! Tā kā, ja esiet Rīgā un vēlaties ne tikai garšīgi paēst, bet pie viena izdarīt labu darbu, dodaties uz Matīsa ielu 40 un pieprasiet Pipara burgeru!" Pipara burgers - Tas ir stilīgi!

Markusam var ziedot:

https://www.ziedot.lv/atbalsts-markusam-berzinam-3138/ziedotaji 
Bankas kods: HABALV2Konta Nr.:LV95HABA0551006150241
Mērķis: Atbalsts Markusam Bērziņam

Vairāk par labdarības akciju lasi ŠEIT!

Foto: www.pipars.lv
 


Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties


Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Jaunākās receptesRecepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi