Foto ⟩ Garšīgi: ieskaties pirmajā Rīgas saldējuma festivāla norisē

Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Foto: Juris Lisovs/ TVNET

Vērmanes dārzā šo sestdien - 10. maijā no plskst. 12 līdz 21 Vērmanes dārzā norisinās pirmais Rīgas saldējuma festivāls.

Plašākā saldējuma izvēle vienuviet

Jau iepriekš ziņots, ka kopumā festivāla viesi varēs nogaršos vairāk nekā 50 dažādus “Pols”, “Tio”, “Ekselence” un “Jungle Pop” saldējumus – gan jau iepriekš iecienītos, gan pavisam jaunos, kas radīti šai vasaras sezonai. Līdztekus piedāvājumā būs arī saldējuma kokteiļi, saldējums burbuļvafelēs un visdažādāko veidu vafeļu glāzītēs, pat – saldējums ar kafiju!

Grandioza muzikālā programma

Bagātīgu kultūras un muzikālo programmu Vērmanes dārza estrādē sarūpēs Rīgas pašvaldība kā treknu noslēgumu jūnijā plānotajiem pasākumiem, kas veltīti ģimenēm. Programmā:

12:00 Orķestris RĪGA ar koncertu “Mūzika gardēžiem”

13:00 Bērnu deju kolektīvs TEIKSMIŅA

14:00 Arturs Gruzdiņš & KNĪPAS UN KNAUĶI

15:00 Repa improvizācijas teātris BRĪVRUNU PROJEKTS

16:00 CITI ZĒNI

17:00 Breika grupa CAMELOT CREW

18:00 PRUSAX

19:00 BŪŪ

20:00 CARNIVAL YOUTH

Digitāla orientēšanās spēle un bezmaksas saldējums

Kā jau mūsdienīgā pasākumā pienākas, arī “Rīgas saldējuma festivālā” neiztiksim bez digitālas spēles. Tā būs tiešsaistes viktorīna “Saldējumam pa pēdām”, kas 10. jūnija ietvaros norisināsies visā Vērmanes dārza teritorijā. Dalības nosacījumi ir pavisam vienkārši, bet balvas kārdinošas – atbildi pareizi uz visiem spēles jautājumiem par un ap pasaules un Latvijas rūpnieciski ražota saldējuma vēsturi, kā arī par Rīgu, un saņem dāvanā bezmaksas saldējumu. Ar detelizētākiem spēles nosacījumiem būs iespājams iepazīties festivālā uz vietas, bet galvenais – paņem līdzi kārtīgi uzlādētu mobilo telefonu ar interneta pieslēgumu

Pirmā “Rīgas saldējuma festivāla” ietvaros piedalīsies arī ieinteresētie mājražotāji.

Radošas bērnu darbnīcas, izklaides jauniešiem un atpūta vecākiem

“Rīgas saldējuma festivāls” ietvaros būs iekārtota īpaša “Tio” kokteiļnīca ar bērnu parku – stafetēm, veiklības izaicinājumiem un pavāru darbnīcu pašiem mazākajiem. Savukārt tropiskajā “Jungle Pop”

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu