Video ⟩ Kas slēpjas tavos virtuves koka piederumos?

Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no Tiktok video, kolāža

Kur ēdiens, tur vēlams visu izmantot pēc iespējas dabīgāku un organismam draudzīgāku. Ne velti koka griešanas dēlīši, kā arī lāpstiņas un karotes, kuras izmantojam, lai apmaisītu ēdienu katlos un pannās, ir daudzu virtuvju neatņemama sastāvdaļa, kura kalpo gadiem. Tomēr koka piederumiem ir kāda vājā vieta.

Skaisti un dabīgi ir šie koka virtuves piederumi, tomēr koks paliek koks un to nevajadzētu lietot tik ilgi, kamēr salūst. Kāpēc? 

Lai arī visus piederumus, protams, pēc lietošanas mazgājam, koka smalkajās šķiedrās uzkrājas daudz visa kā, ko ar aci pat nevaram uzreiz saskatīt. 

Tieši par šo tēmu popularitāti ir iemantojis kāds "Tik Tok" video, kurš skatīts vairāk nekā 49 miljonus reižu, kurā redzams, kāds paliek ūdens, kad tajā novāra koka piederumus no virtuves:

@lulaboojenkins #stitch with @kimmyskreations Holy crap I should have done this sooner! Lord help me this was gross #kitchen #kitchenhacks #woodenspoon #no ♬ original sound - Lulaboo Jenkins

Ja arī tev mājās netrūkst koka virtuves piederumu, varbūt ir vērts atvēlēt laiku un tos arī novārīt, lai izdabūtu visus tauciņus un mērču paliekas, ka ieēdušās šķiedrās.

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 1

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu