Bagātie arī raud: Bruklins Bekhems jau atkal kritis nežēlastībā, šoreiz trifeļu dēļ

Receptes.lv
Bagātie arī raud: Bruklins Bekhems jau atkal kritis nežēlastībā, šoreiz trifeļu dēļ
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram video, TVNET kolāža

Deivida un Viktorijas Bekhemu dēls Bruklins Bekhems plašākai auditorijai ir pazīstams tieši ar saviem kulinārijas video, kurus izvieto sociālajos tīklos. Diemžēl nereti viņa veikums tiek nevis atzinīgi novērtēts, bet gan nosodīts. Tas noticis jau atkal.

Iepriekš jau ziņojām par Bruklina Bekhema gatavoto steiku, kuru daudzi video skatītāji atzina par pārāk jēlu.

Šoreiz uzmanības lokā nonācis video, kurā viņš gatavo pastu, bagātīgi to papildinot ar trifelēm, ziņo portāls "Mashed". Pie ieraksta pievienots šāds vēstījums: "Manā virtuvē nevar būt pārāk daudz trifeļu."

Skaidrībai: trifeles ir sēnes, kuras atzītas par delikatesi un ir ļoti dārgas. Puskilograms šo sēņu var maksāt no 300 līdz 800 ASV dolāriem.

Komentētāji nevilcinājās norādīt, ka viņš ir privileģētā stāvoklī ar iespēju vispār šādu produktu savā ēdienkartē izmantot, nemaz nerunājot par lielo apjomu.

"LOL, daudzi no mums cīnās, lai samaksātu gāzes un elektrības rēķinus, lai vispār varētu ko pagatavot, nemaz nerunājot par trifeļu izmantošanu. Bruklin, ieskaties reālajā pasaulē," komentēja kāds aizvainots lietotājs. Kāds cits savukārt, zinot, cik turīgi ir Bruklina vecāki, vaicāja: "Ko vispār šis puisis dara, lai nopelnītu? Nopietni!"

Bet bija arī daži komentāri, kas aizstāvēja Bruklinu: "Daži komentāri ir kā no citas pasaules. Es arī nevaru atļauties iegādāties trifeles, bet es izbaudīju video redzēto, un man ir vienalga, kurš un kā tās ir nopircis."

Tēmas
Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu