Horoskopa zīmes - gardēži: vai esi viņu vidū?

Receptes.lv
Horoskopa zīmes - gardēži: vai esi viņu vidū?
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Foto: Pablo Merchán Montes/Unsplash.com

Ir cilvēku grupas, kuriem ēdiens nav pamatvajadzību apmierināšanai. Ēdiens ir bauda, dzīvesveids - kafejnīcas, restorāni, eksperimenti virtuvē. Vai šis ir stāsts arī par tevi?

1. Vērsis

Materiālas vērtības Vērsim sniedz drošības sajūtu. Viņu piesaista lietas, kuras var sajust, pieskarties un arī apēst. Lai gan Vēršiem ļoti patīk ēst, taču viņi ēdiena ziņā ir izvēlīgi. Ja restorāna pasniegtais ēdiens nebūs Vērsim pa prātam, viņš to atstās uz šķīvja.

Vēršiem parasti nepatīk izmēģināt jaunas lietas. Viņi ērtāk jūtas ikdienas rutīnā, taču tas mainās, kad šī zīme uzzina par jauna un lieliska restorāna atklāšanu - Vērsis būs pirmais, kas steigsies pagaršot jaunos ēdienus.

2. Svari

Svariem, tāpat kā Vērsim, ir svarīga ēdiena kvalitāte un izsmalcinātība. Šī straujā Zodiaka zīme ēdīs, kur un kad gribēs. Tas nozīmē to, ka Svari citreiz ēd arī nakts laikā. Ar šādu dzīvesveidu, pieņemšanās svarā ir garantēta, ja ikdienā maz kustas.

3. Zivis

Zivis ir izteikti visēdāji - viņi var ēst gan sasaldētu un ātri pagatavojamu ēdienu, gan izsmalcinātu restorānu piedāvājumu. Zivīm mēdz būt sliktas attiecības ar ēdienu. Kad šī zīme jūtas nomākta, tā glābiņu no problēmām meklē ēšanā. Tā vietā Zivīm ieteicams nodarboties ar sportu vai dienasgrāmatā aprakstīt savas sajūtas.

4. Lauva

Lauva ēd tikai izsmalcinātu un dārgu ēdienu. Lepnā horoskopa zīme restorānā pasūtīs visdārgāko desertu ēdienkartē. Kad Lauva ir uzaicināta uz kādu pasākumu, viņa vēlas zināt, kāds ēdiens tur tiks piedāvāts. Ja ēdiens neatbildīs gaidītajam, tad Lauva pametīs pasākuma vietu vai pat neieradīsies uz to.

5. Auns

Auniem ļoti patīk eksperimenti, tādēļ viņi labprāt izmēģina arī asu un eksotisku ēdienu. Šai Zodiaka zīmei ir laba apetīte. Dienas laikā Auni var ēst pat piecas vai sešas reizes ierasto trīs ēdienreižu vietā. Šī zīme noteikti katru dienu neēdīs vienu un to pašu ēdienu, jo tas viņam šķiet garlaicīgi.

Tēmas
Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu