Palielina cilvēku skaitu, kas ēdināšanas iestādēs varēs sēdēt pie viena galdiņa

Palielina cilvēku skaitu, kas ēdināšanas iestādēs varēs sēdēt pie viena galdiņa
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments 1
Foto: Nikita Tikhomirov/Unsplash.com

Ēdināšanas iestādēs turpmāk pie galdiņiem varēs atrasties līdz četriem pieaugušajiem un sešiem bērniem, žurnālistiem atklāja ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (NA). Sadarbības sanāksmes sēde norisinājās attālināti pirmdien, 6. decembrī.

Tāpat esot panākta politiskā vienošanās par atsevišķu izklaides pasākumu norises laika pagarināšanu līdz plkst. 23, kā arī par to, ka turpmāk zaļajā režīmā jeb ar Covid-19 sertifikātiem pasākumos ģimenēm tiks nodrošināta iespēja sēdēt blakus.

Vitenbergs atzīmēja, ka paralēli koalīcijas sadarbības sanāksmei atbalsts šiem priekšlikumiem gūts arī ekspertu līmenī Operatīvajā vadības grupā (OVG).

Ekonomikas ministrs pauda, ka par šiem grozījumiem valdība varētu lemt jau otrdien, 7. decembrī.

Vienlaikus Vitenbergs atzīmēja, ka Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikums atļaut tirdzniecības centros brīvdienās un svētku dienās strādāt ne tikai pirmās nepieciešamības preču veikaliem pagaidām starp koalīcijas partneriem atbalstu guvis nav.

Kā ziņots, valstī līdz nākamā gada 11. janvārim izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā personām bez Covid-19 sertifikātiem būtiski ierobežota dažādu pakalpojumu saņemšana.

Tēmas
Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu