Piecu pasaulē slavenu pāru kāzu tortes, par kuru cenu varētu nopirkt īpašumu

FOTO: AP Photo/John Stillwell, Pool, AFP PHOTO/Scanpix, TVNET kolāža

Kāzas - viens trakoti skaists, grezns notikums katra mīloša pāra dzīvē. Šo notikumu gribas atcerēties visu mūžu, un detaļām ir nozīme. Neskaitot kleitu un gredzenus, viena no šīs dienas zvaigznēm ir arī kāzu torte. Slavenie un bagātie naudu tām nežēlo.

No šo kūku greznuma griežas galva. Tiesa gan, ne tikai no greznuma, arī no vērtības, jo šo kūku vērtībā ir iespējams iegādāties ne vien auto, bet arī gluži labu īpašumu.

Princis Čārlzs un Diāna

Tolaik kūka izmaksājusi 40 000 ASV dolāru. Tiek mēļots, ka šodien tādas kūkas pagatavošana pārim izmaksātu 100 000 dolāru. Starp citu, kūkai tika izgatavots arī dublikāts, ziniet kā, mazums kas notiek...

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Sofija Vergara un Džo Manganello

Šīs skaistās kolumbiešu aktrises kāzu kūka izskatījās patiesi lieliski. Pieci stāvi, skaisti ziedi. Precīza kūkas cena nav zināma, toties ir veikti aprēķini, ņemot vērā kūkas greznumu, augstumu, aptuveno viesu skaitu, un rezultātā tiek lēsts, ka kūkas aptuvenā cena bijusi 50 000 ASV dolāru.

Donalds un Melānija Trampi

Vai kādam tas būtu pārsteigums, ka Donalda Trampa kūka maksāja veselu bagātību? Viņu kāzu kūkai bija astoņi stāvi, visi noklāti ar baltām rozēm, un tās vērtība bija 50 000 ASV dolāru. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Reperis Gucci Mane un Kīša Kaoira

Viņu kāzu tortes cena - 75 000 dolāru, un tās pagatavošana aizņēmusi trīs dienas. Kāpēc tik dārgi? Jo tās rotāšanai izmantoti 2500 Svarovski kristāli. Katra kūkas kārta bija citas garšas, tostarp sarkanā velveta, amareto, burkānu, Jamaikas ruma. Kūka bija tik augsta, ka tās sagriešanai izmantots zobens.

Karaliskais pāris - Viljams un Keita

Astoņu līmeņu augļu kūka bija nosegta ar baltu cukura mastiku, un to rotāja 900 cukura pastas ziedi. Avoti vēsta, ka uz tortes bija 17 dažādi simboliski ziedi, tostarp angļu roze, skotu dadzis, velsiešu narcise, īru āboliņš un maijpuķīte. Kūkas cena - 80 000 ASV dolāru.

FOTO: AFP PHOTO / WPA POOL / JOHN STILLWELL
Uz augšu
Back