Pārtikas produkti, kas liek vizuāli novecot

Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Foto: Depositphotos

Dzīvesstils un ģenētika ir galvenie faktori, kas ietekmē to, cik ātri katrs no mums noveco, bet nevar noliegt, ka milzīga loma ir arī uzturam. Kādi produkti liek tev vizuāli novecot ātrāk, atklāj portāls "Rambler".

Saldumi

Protams, šajā sarakstā ir saldie pīrādziņi, tortes, cepumi, konfektes, saldējums un vēl virkne ļoti gardu ēdienu, kas tiešā veidā ietekmē kolagēna saites ādā, veicinot grumbas. Saldumi tāpat arī ietekmē asinsvadu veselību, kas pasliktina ādas stāvokli, jo tā netiek pienācīgi apasiņota.

Sarkanā gaļa

Lai arī par šo produktu eksistē liela daļa mītu, kuriem nav pilnīgi nekāda pamata, nevar noliegt, ka cūkas un liellopu gaļā ir liels fosfora daudzums, kas negatīvi ietekmē aknu darbību, kas, protams, atspoguļojas sejā.

Alkohols

Paģiras pēc vētrainas uzdzīves bieži vien nāk komplektā ar sausumu mutē - šajā gadījumā tas liecina par akūtu dehidrēšanos, kas tiešā veidā pasliktina ādas stāvokli uz ilgu laiku. Tiek uzskatīts: lai izvadītu vienu spirta molekulu, nepieciešamas sešas ūdens molekulas - bieži vien ir neiespējami uzņemt tik daudz ūdens.

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu