#PaliecMājās ⟩ Produkti no tirgus tavās mājās - Āgenskalna un Kalnciema kvartāla tirgus stāsts

FOTO: Publicitātes foto

Ar 2020. gada 18. martu sākta kopīga Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla tirgus produktu piegāde, pasūtot tos internetā un saņemot mājās vai pirkumu izsniegšanas vietā Āgenskalna tirgū.

Āgenskalna tirgus kopš 20. gadsimta sākuma ir daudzu pilsētnieku ierastā iepirkšanās vieta un sadzīves centrs. Droša un uzticama pārtikas apgāde paver iespēju pārdaugaviešiem un rīdziniekiem iegādāties iecienītos produktus no ražotājiem, sniedzot savstarpēju atbalstu tagad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Uzzinot par jauno pakalpojumu, pieteicās vairāk nekā 1000 interesentu, apliecinot, ka cilvēki labprāt vēlas iegādāties vietējo produkciju, turklāt iepirkties droši.

Svarīgi, ka ikvienā tirgus pasūtījumā piedalās zemnieki un mājražotāji, kuru ražojumi ir pārbaudīti un iecienīti Āgenskalna un Kalnciema kvartāla tirgos. Iesaistoties arvien jauniem ražotājiem, piedāvāto produktu klāsts ar katru dienu aug, un tas ļaus nodrošināt pircējiem kā pirmās nepieciešamības, tā arī citur neatrodamus produktus. Nozīmīgi, ka šādi ikviens var droši un operatīvi saņemt savu pirkumu grozu izdales punktā Āgenskalna tirgū vai savās mājās.  

FOTO: Publicitātes foto

Tirgus īpašnieks Kārlis Dambergs: “Tirgus atvēršana internetā ir ne tikai svarīgs atbalsts Latvijas zemniekiem un mājražotājiem, bet arī sākums jaunas pārtikas bāzes izveidei pilsētā. Āgenskalna tirgus šobrīd strādā pie tehnoloģiskiem risinājumiem, lai arī turpmāk nepārtraukti nodrošinātu kvalitatīvu pārtikas produktu noietu pilsētā drošā un efektīvā veidā.”

Klienti novērtē iespēju ērti saņemt pasūtījumus, jo tirgus teritorijā pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta, tiek ievēroti visi sanitārie drošības pasākumi.

FOTO: Publicitātes foto

Tirgus pasūtījumu mājas lapā www.agenskalnatirgus.lv redzams aktuālais piedāvājums. Mūsu turpmākais uzdevums – savstarpējā atbalsta stiprināšana, gan piedāvājot ziedot līdzekļus produktu iegādei tiem, kuri to nevar atļauties, gan iegādājoties produktus, kad daļa pirkuma summas tiks ziedota labdarības mērķim. Aicinām uz sadarbību organizācijas un uzņēmumus!

Uz augšu
Back