Viena garšviela, kas tavus kafijas baudīšanas rituālus padarīs izcilus

FOTO: Depositphotos

Kas varētu padarīt tik ļoti populāro rīta dzērienu vēl labāku un baudāmāku? Šī garšviela ir atrodama ikvienā virtuvē. Pievieno to kafijai un tā kļūs vēl labāka kā līdz šim!

Lai mēs no rīta spētu normāli funkcionēt un pamosties, lielākajai daļai no ir vajadzīga tasīte kafijas. Tomēr veids, kādā mēs to baudām, ir ļoti atšķirīgs. Daži no mums to pagatavo mājās, bet citi vienkārši nonāk tuvākajā kafejnīcā, lai iegūtu ātru (vēl garšīgu!) krūzīti līdzņemšanai.

Neatkarīgi no tā kur un kā tu iegūsti savu ikdienišķo kofeīna devu, tev nevajadzētu samierināties ar neizteiksmīgu vai par rūgtu garšu. Cukura pievienošana ne vienmēr ir risinājums, īpaši tad, ja esi nolēmi ievērot kādu diētu un samazināt saldumu patēriņu.

Risinājums? Vienkārša šķipsniņa sāls var pārvērst tavu ikdienišķo skarbi rūgto kafiju par izteiksmīgu, krēmīgu rīta baudījumu. 

Un tā nav tikai dažu vecu sievu pasaka. Iemetot nedaudz sāls kafijas biezumos, tas var “neitralizēt” vai atcelt dzēriena rūgtumu, teikts pētījumā. Sāli var pievienot arī kafijas automātā pupiņu nodalījumā, bet pavisam mazliet, pārspīlēt noteikti nevajag.

Tas, protams, nav vienīgais veids, kā kafiju padarīt īpašu. Arī citus papildinājumus nevajag aizmirst, piemēram, kakao pulveri, kanēli, lavandu un vaniļas vai kokosriekstu ekstraktu

Lasi vēl:

Avots: Reader's Digest

Uz augšu