Karsto dzērienu laiks

Karsto dzērienu laiks

Šefpavārs Grāpītis aicina sildīties ar krūzi kūpoša karsta dzēriena – tējas, kafijas, sulas un dažādiem kokteiļiem. 

Uffff.... tie tik bija sātīgi svētki! JDaudz gardumu, saldumu un treknumu, ilga sēdēšana un jautras rotaļas. Mīlu šos svētkus!

Nedaudz gan žēl, ka tie jau pagājuši, taču nekas netraucē radīt svētku sajūtu bez oficiāliem svinamdatumiem. Pagatavo ko gardu un sildošu un baudi to mājās, siltumā, ar sev tuviem cilvēkiem.

Aukstajā laikā, kas šogad brīžam uznāk ne pa jokam, sasildies ar karstiem dzērieniem – piemēram, siltu tēju.

Kā vēsta „Tetley” mājas lapa (man iepatikusies Tetley tēja, ņemot vērā tās īpašo iesaiņojumu – 2 striķīši, kas ļauj paciņu nospiest tā, ka nekas nenopil), tēja ir bagāta ar antioksidantiem un ir dabīgs teanīna avots (ja nezini, kas tas ir, zini – tas ir kas labs J). Tā sasildīs, uzmundrinās vai nomierinās, tā palīdzēs, ja esi nolēmis tikt vaļā no pāris liekiem svētkos uzkrātiem kilogramiem. Pie tam, izvēloties īsto tēju, nepārcentīsies arī ar sirdij ne vienmēr patīkošā kofeīna uzņemšanu. Turklāt no tējas var pagatavotne vienu vien lielisku kokteili iedvesmai ieskaties šeit.

Ja gribi noskaidrot arī citu noderīgu un interesantu informāciju par tēju, ieskaties Tetley mājas lapā – tur atradīsi dažādas leģendas par tās atklāšanu, informāciju par tējas ražošanu, tējas veidiem un pagatavošanu, tās labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Ja nu gadījumā tev tēja nemaz negaršo, protams, garšīgi, sildoši un pārsvarā veselīgi ir dzert dažādus citus karstos dzērienus no sulas, kafijas u.c., kuru receptes atradīsi mūsu lielajā pavārgrāmatā, Ikviens karstais dzēriens lieliski garšos ar kūkām, tortēm, cepumiem, pīrāgiem un citiem konditorejas izstrādājumiem.

Padalies arī tu savos gardu karsto dzērienu receptēs, iesūti tās un pievieno fotogrāfijas.

Sveicu Tīģera gadā!

Šefpavārs Grāpītis 

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi