Ķekavas novadā viesus uzņems septiņas Mājas kafejnīcas

26.augustā
Receptes.lv
Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments
Foto: Publicitātes foto

Ķekavas novadā "Mājas kafejnīcu dienas" norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas. Apmeklētājus 26.augustā uzņems septiņi dalībnieki un piedāvās garšas baudījumus dažādām gaumēm.

“Mājas kafejnīcu dienās” piedalās mājsaimniecības vai uzņēmumi, kas ikdienā nenodarbojas ar sabiedrisko ēdināšanu, bet šajā īpašajā dienā ver savas durvis apmeklētājiem un cienā ar dažādiem gardumiem. Šogad mājas kafejnīcas piedāvās gan izsmalcinātus, gan vienkāršus mājas ēdienus.

Kafejnīca “RUUTe” Baldonē aicina uz baudījumu garšas kārpiņām ar izsmalcinātu ēdienu buķeti, kā arī apmeklētāji varēs iepazīties ar dabiskās kosmētikas “RUUTe” ražotni.

Mājās gatavotus ēdienus piedāvās kafejnīca “Pie X kaķiem” Vimbukrogā. Kafejnīcas apmeklētāji varēs nobaudīt soļanku, pildītas pankūkas un citus mājas ēdienus.

Uz nesteidzīgu atpūtu un patiesi radītu garšas labsajūtu aicina kafejnīca “Bērzmentes dārzi” Daugmales pusē, kas vasaras virtuvē piedāvās uz ugunskura gatavotu zupu, brieža gaļas ēdienus un citus gardumus.

Simtgadīgā lauku sētā Baldonē baudīt mājas virtuvi piedāvās kafejnīca “Pietura Ezernieki”. Apmeklētāji varēs baudīt pieguļnieku zupu ar dabīgā ierauga cepto pilngraudu maizi, rabarberu kārumus un klausīties stāstus par “Stallis Bērīts” zirgiem.

Ar tradicionāliem dažādu tautu ēdieniem un dzīvo mūziku apmeklētājus priecēs kafejnīca “Dabas zirgi” Plakanciemā, kur būs iespēja dzirdēt ieviņa ermoņiku – Latvijā radītu un ražotu īpaši greznu un skanīgu mūzikas instrumentu.

Klausoties anekdotes un jautrus pastāstiņus kafejnīcā “Dadzītis” Ķekavas novadpētniecības muzejā varēs nogaršot kārumu – mājas vafeles ar ievārījumu.

Dažādus maizes ēdienus baudīt aicina mājas kafejnīca “Dienišķā maize” Doles-Ķekavas ev.lut. baznīcā. Apmeklētājiem būs iespēja uzkāpt arī baznīcas tornī un apskatīt Ķekavu no augšas.

Facebook Draugiem Whatsapp Pinterest
Comments

Tēmas

Receptes.lv iesaka
Lasītākais šonedēļ
TVNET jaunākie raksti
Uz augšu