Etiķetes eksperti atklāj: kā pareizi izmantot segas āra terasēs

FOTO: Nikolaev Mikhail/Shutterstock.com

7. maijs - diena, kad valdība lēma ļaut atsākt darbību kafejnīcu un restorānu āra terasēm. Laiks ar ļoti siltām dienām vēl nelutina, tāpēc daudzi izmantos iespēju satīties kādā segā, bet kā tas jādara pareizi, atbilstoši etiķetei?

Viens no Lielbritānijas vadošajiem etiķetes ekspertiem Viljams Hansons iesaka āra terašu viesiem iepriekš noskaidrot, vai iestāde piedāvā segas uz vietas, vai arī ļauj izmantot savas. “Izvēlieties vienkāršu, neuzkrītošu segu, vēlams, vilnas un ne pārāk lielu. Pēc tam salieciet to taisnstūrī un pārklājiet pāri kājām. Jums nevajadzētu tajā ietīties: tā nav pidžamu ballīte vai pasākums piemājas dārzā."

Vēl viens šīs jomas eksperts Pols Rasels mudināja apmeklētājus rūpīgi izņemt segu, nepiesaistot pārāk lielu uzmanību. "Jums nevajadzētu skaļi paziņot, ka jums ir auksti. Vienkārši izvelciet segu un bez steigas, nepievēršot sev uzmanību, nometiet to pāri ceļgaliem, ”viņš piebilda.

Aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas un ievērot visus drošības un higiēnas pasākums. Arī segu, ja rodas nepieciešamība, iesakām ņemt no mājām!

Uz augšu
Back