Fiksie kārtainās mīklas pīrādziņi

Pamēģināju, bet tikai šo saldēto mīklu, un sanāca super!!!Pārējās mīklas nestāv blakus. Tagad tā ir mana recepte, ar kuru veicu eksperimentus un lutinu savu ģimeni un draugus. Sanāk lētāk un daudz. No uzkožamie šie kārumi pazūd pirmie.

Sastāvdaļas

  • 2.4 paciņas saldētās mīklas'' Tešla''dzeltenā krāsā-iekšā 5 plāksnītes - 2,40 Ls, siers 100 g - 0,50 Ls, žāvēta gaļiņa - 50 g - līdz 1 ls,ola, marmelāde - 200 g( 1,20 Ls)

Pagatavošana

15 min.
  1. Tātad atlaidinām pa vienai paciņai mīklu, izdomājam, ko vairāk kārojas un ķeramies pie lietas.Gaļu, sieru, marmelādi sagriežam stienīšos.Noliekam pa rokai. Katru plāksnīti, kad tā atlaidusies, sagriežam kādos 5 trīsstūrīšos.Resnākajā mīklas galā liekam izvēlēto pildījumu, teiksim sieru, un tinam uz šaurāko galu. Kārtojam uz pannas, pārsmērējam ar sakultu oliņu. Cepam 180 grādos, kamēr smuki, dzelteni, piepūtušies, un izskatās sausi un kraukšķīgi.
  2. Marmelādei mīklu griežu taisnstūrīšos, uz plāksnīti 4,5 gabaliņi. Marmelādi pa visu, aizspiež maliņas kuras apsmērētas ar oliņu, lai labāk turas kopā. Pārziež ar oliņu. Kad gatavs - pārkaisa pūdercukuru.

Komentāri

Elzuks 2014. gada 28. maijs 19:37
perfekti es arī tieši ar tešlas mīklu taisu un ir brīnešķīgi Tešlas mīklai citas kārtainās mīklas blakus nestāv
Aija 2013. gada 14. maijs 10:14
Es jau domāju recepte...Jūs vēl sviestmaizes ar desu griešanas pamācību būtu uzrakstījuši..

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Konditoreja un maize


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi