Receptes.lv svin Sieviešu dienu!

Receptes.lv svin Sieviešu dienu!

8. marts – Sieviešu diena ir nozīmīga un īpaša diena ikvienai sievietei! Šie svētki nav iedomājami bez jaukiem vārdiem un komplimentiem, pavasarīgiem un smaržīgiem ziediem un citiem uzmanības apliecinājumiem, taču, tāpat daiļā dzimuma pārstāves ļoti priecāsies šo dienu atzīmēt ar gardu maltīti. Šogad 8. marts ir iekritis svētdienā, kas vēl jo vairāk mudina šajā dienā savu mīļoto, sievu, meitu, mammu, darba kolēģi vai sirdsdraudzeni iepriecināt ar mājās gatavotām brokastīm, vakariņām vai kādu našķi. Tāpēc Receptes.lv Tev piedāvā 6 brīnumgardas receptes, ar kurām pārsteigt un palutināt šīs dienas gaviļnieces!   Receptes.lv Šefpavārs, Grāpītis!

Lai iepriecinātu mīļoto jau no paša rīta, piecelies agrāk un pagatavo viņai lieliskās pankūkas amerikāņu gaumē, ar šokolādes vai zemeņu mērci, ogām vai augļiem un saldējumu! Liela daļa sieviešu priekšroku dod lasim, tāpēc, ja vēlies savu sievieti pārsteigt ar kulināra prasmēm, parādot, ka proti gatavot zivi, izvēlies recepti „Laša fileja ar pastu”, kuras pagatavošana būs ļoti viegla un aizņems vien 20 minūtes laika. Ja labprātāk gatavo cāli, tad iesakām šoreiz mazliet paeksperimentēt un apliet cāļu spārniņus ar interesanto sojas, medus un ķiploku mērci, kas cālim piešķirs jaunas garšas nianses.
Ja Tavai draudzenei vai mīļotajai sievietei patīk panašķēties ar šokolādi, tad recepte „Saldā šokolādes desa” jeb tautā sauktā „Saldā brunete” būs viņai ļoti piemērota, jo tā lielākoties sastāv no kakao. Varbūt esi jau pamanījis, ka daudzas sievietes ir iemīļojušas gardos skudru pūžņus? Tu vari pagatavot tos pats, tas nemaz nav tik sarežģīti, kā varētu likties! Ja vēlies pagatavot kaut ko pārsteidzošāku un nebaidies riskēt, tad iesakām Tev izmēģināt ceptu saldējumu ar meža ogu mērci!

Daži interesanti fakti par sievietēm:

•   Gandrīz katrā valstī sievietes dzīves garums ir ilgāks nekā vīriešiem.
•   Sievietēm ir vairāk garšas kārpiņu nekā vīriešiem.
•   Katra sieviete vidēji savas dzīves laikā apēd aptuveni 2 – 3 kg lūpukrāsas.
•   Strīdā ar sievieti biežāk uzvar nevis tas, kurš prot pierādīt savu taisnību, bet tas, kurš laicīgi prot izteikt komplimentu.
•   Sievietes sirds sitas straujāk nekā vīrieša sirds.
•   Sievietes mēdz skaisti saģērbties un uzlikt meikapu arī tikai tad, ja jāaiziet uz veikalu, jāiznes miskaste vai vienkārši tāpat vien, aiz gara laika.
•   Sievietēm ļoti patīk pārsteigumi un dāvanas! Tāpēc, dārgie vīrieši, noteikti neaizmirstiet apsveikt savas daiļās un mīļās dāmas 8. marta svētkos un Jums tiks atdarīts! :)
Lai izdodas visi pārsteigumi un šī diena prieka un gaišu domu pilna!

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties


Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Jaunākās receptesRecepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi