Nost ar nepatīkamiem aromātiem ledusskapī!

Nost ar nepatīkamiem aromātiem ledusskapī!

Ne vienmēr, lai atbrīvotos no netīkama aromāta ledusskapī nepieciešams izmantot speciālus, ķīmiskus līdzekļus. Izrādās, no smakām var atbrīvoties arī ar dabīgām metodēm, zinot, kurām zonām jāpievērš īpaša uzmanība.

Ja ledusskapī valda nepatīkams aromāts, tas ir slikti, jo šo smaku sevī var uzsūkt produkti. Tomēr nav nepieciešams tūlītēji doties uz veikalu pēc ķīmiskiem līdzekļiem, nereti uzvarēt kaujā var ar vienkāršam metodēm. Kā izvairīties no nepatīkamas smakas?

Gatavu maltīti ievieto tiem paredzētos traukos ar vāciņiem. Tie var būt gan no plastmasas, gan stikla. Kartona un papīra iepakojums ātri uzsūks apkārt esošos aromātus, tāpēc labāk tos neizmantot.

Mazgā ledusskapi ne retāk kā vienu reizi mēnesī. Ja tehnika ir izslēgta, durvīm jāpaliek vaļā, līdz plaukti kārtīgi izžūst, citādāk radīsies netīkams mitruma aromāts.

Pārliecinies, lai ledusskapja atkausēšanas brīdī viss ūdens kārtīgi tiek izvadīts nevis kur uzkrājas, sastāvas un tad sāk smakot.

Pieņem ātrus lēmumus, ja nepatīkamais aromāts jau parādījies, tev palīdzēs:

  • Kafijas ievietošana ledusskapī – tā kalpo kā smaku absorbētājs, līdzīga alternatīva ir soda;
  • Izmazgā katru stūrīti, kurā uzkrājušās ēdienu atliekas – nepieciešams silts ziepjūdens, tad izskalošana ar tīru ūdeni un noslēgumā viss jāizslauka ar sausu dvieli;
  • Svarīgi izmazgāt arī vietas pa kurām tiek novadīts kondensāts, noderēs vienkāršs ziepju ūdens, ko var aizvietot arī ar stikla tīrāmajiem līdzekļiem.

Ja nelāgais aromāts joprojām valda pār ledusskapi, ir jāsaprot, vai kaut kur nav kāda vieta, kurā neatļauti krājas ūdens. Problēma jānovērš, kārtīgi jāizmazgā un tad jau situācija būs atrisināta.

Lasi vēl:

Avots: Krasotka.postimeees

Foto: Pixabay

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi