Piedalies zaļo ēdienu recepšu konkursā

Piedalies zaļo ēdienu recepšu konkursā

Klāt vasara, viss apkārt zaļo, zied un smaržo. Laiks izbaudīt vasaras sezonas vēdera priekus – veselīgos un garšīgos zaļumus – salātos, ēdienos un dzērienos. Piedalies konkursā – iesniedz ēdienu receptes, kuros dominē zaļā krāsa, un laimē balvu relaksācijai un veselības atjaunošanai – dāvanu karti no veselības centra Mā-Re. 

 Lai piedalītos konkursā:

  • Līdz 15. jūlijam (ieskaitot) autorizējoties portālā ievieto savu zaļā ēdiena recepti (jebkāds ēdiens vai dzēriens, kurā dominē zaļā krāsa). Obligāti papildini recepti vismaz ar vienu attēlu (ideāli – fotorecepte – sastāvdaļas, pagatavošanas process, gatavs ēdiens, servēts ēdiens). Ievēro – nekopē jau esošas receptes (pārbaudi, vai šāda recepte jau portālā nav sastopama) un neievieto nepārbaudītas receptes – nederīgās tik un tā tiks dzēstas!
  • Aicini citus izmēģināt tavu recepti un novērtēt.
  • Iepazīsties ar citu receptēm, pārbaudi, vērtē un komentē tās.

3 augstāko novērtējumu saņēmušo recepšu autori dāvanā saņems dāvanu karti no veselības centra Mā-Re. 1. vieta – 80 Ls, 2. vieta – 50 Ls, 3. vieta – 30 Ls vērtībā. Ja augstāk novērtētajām receptēm būs vienāds vērtējums, uzvarētājs būs tas, kura recepte vairāk komentēta.

 

Uzvarētāji tiks paziņoti portālā, nedēļas tēmā, līdz 18. jūlijam. Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

 

Ievietot recepti

Aplūko iesniegtās receptes

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi