Receptes.lv izlozēs biļetes uz Loreen koncertu!

Receptes.lv izlozēs biļetes uz Loreen koncertu!

Receptes.lv sadarbībā ar IC Concerts ieskandina pavasari, dāvājot lielisku iespēju laimēt biļetes uz Eirovīzijas uzvarētājas Loreen koncertu Daugavas koncertzālē. Atbildi pareizi uz VISIEM konkursa jautājumiem no š.g 14. līdz 16. aprīlim, un esi viens no diviem veiksminiekiem, kas savā īpašumā iegūst 2 biļetes uz koncertu! Receptes.lv, šefpavārs Grāpītis

IC Concerts organizē kvalitatīvu, aktuālu, visā pasaulē pieprasītu jauno mūziķu koncertus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Aktualitātēm var sekot www.draugiem.lv/ic, www.facebook.com/concertsandfestivals.

Jau šā gada 25. aprīlī Daugavas koncertzālē Rīgā savu koncertu sniegs zviedru dziedātāja Loreen, dziesmu konkursa Eirovīzija rekordiste!

Loreen, īstajā vārdā Lorine Zineb Nora Talhaoui, 31 gadu vecā mūziķe no Zviedrijas, milzu popularitāti Eiropā un citur pasaulē iekaroja, piedaloties starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija 2012. gadā, kur viņas priekšnesums ar skaņdarbu „Euphoria” ieguva rekordaugstu balsu skaitu.

 

 

Loreen panākumiem konkursā sekoja „Euphoria” uzvaras gājiens vairākās pasaules valstīs, iekarojot mūzikas aptauju virsotnes. Šis ieraksts iekļauts mūziķes debijas albumā „Heal”, kas izdots 2012. gadā, līdzās citiem radio hītiem, piemēram, „My Heart is Refusing Me”, kā arī „We Got The Power”, kas tika pievienots albuma jaunākajai versijai 2013. gadā. Savukārt 2015. gadā gaidāms Loreen otrais albums „Paperlights” , ietverot sadarbības skaņdarbu ar Kiesza un citiem aktuāliem mūziķiem. Pirmais singls no gaidāmā albuma pie klausītājiem nonāks jau šomēnes.

Konkursa noteikumi:
1. Atbildi uz VISIEM trīs dienu jautājumiem Facebook.com/Receptes.lv
2. Spied „sekot” Receptes.lv lapai un „dalies” ar muzikālo konkursu ar draugiem (LIKE un SHARE)

Izloze  17. aprīlī!

Vairāk informācijas meklē:
Facebook.com/Receptes.lv
Draugiem.lv/Grapitis
Twitter/Grapitis 


Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Skatīt vairāk

Jaunākās receptes