Darba vakance: jābauda kafija, dzīvojot pilī

Darba vakance: jābauda kafija, dzīvojot pilī

Ja esi cilvēks, kurš nevar savu dienu sākt bez kafijas un dienas laikā labprāt nobauda vēl dažas tasītes - šis varētu būt tavs sapņu darbs.

Kafijas zīmols Gevalia ir izsludinājis tiešsaistes konkursu, meklējot savu “kafijas karalieni”. Tas izvēlēsies vienu uzvarētāju (jebkura dzimuma), kurš dosies kopā ar vienu draugu uz Skotiju, kur viņi valdīs pār Karlovi (Carlowrie) pili un nedēļu malkos kafiju neierobežotā apjomā.

Gevalia's Coffee Queen konkursa uzvarētājs iegūs balvu komplektu ar divām biļetēm turp un atpakaļ uz Skotiju, nakšņošanu sešas dienas pilī, 5000 dolāru "algas" čeku, 2000 dolāru kabatas naudu, spa apmeklējumu divām personā, savu sulaini un pavāru.  Un tas viss, greznā un vēsturiskā pilī - sapnis, vai ne?

Pils ir celta 1852.gadā, tajā ir 14 guļamistabas un to ieskauj 32 akru īpašums un tā atrodas nelielā attālumā uz rietumiem no Edinburgas, Mūsdienās to galvenokārt izmanto kāzu svinībām un citu pasākumu organizēšanai. 

Lai pieteiktos vakancei, jāiesniedz 250 rakstzīmju kopsavilkums par to, kāas apstiprina, ka tiešām esi īsts kafijas karalis vai karaliene. Vērtēs radošumu un atbilstību vakancei.

Mazais āķis - jābūt vismaz 18 gadus jaunam un ASV pilsonim. Žēl, tad jau mums "nespīd".

Lasi vēl:

Foto: Depositphotos

Avots: Insider

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi