Kāpēc banāni nav laba izvēle brokastīm?

Kāpēc banāni nav laba izvēle brokastīm?

Rīti bieži tiek pavadīti steigā, tāpēc tiek meklēti risinājumi ātrām brokastīm, Jāapēd kas tāds, kas dos nepieciešamo enerģiju dienas pirmajām stundām, bet neaizraujoties ar kalorijām. Izklausās lieliski, bet ne vienmēr pie rokas ir tāds ēdiens. Tāpēc ļoti daudzi cilvēki ēd banānus, ko sauc par “čempionu brokastīm” un piesātina organismu ar pietiekamu daudzumu enerģijas.

Tomēr banāns it nemaz nav labākā izvēle rītam. Šis eksotiskais auglis ir īsta cukura bumba. Jā, nav noslēpums, ka banāni ir bagāti ar kāliju, magniju, šķiedrvielām, kas vērtīgas sirds veselībai, bet pretī tam visam ir fakts, ka 25% šī augļa ir cukurs.

Ja brokastīs baudīsi tikai banānu, bez papildus produktiem, tad daudzas šī augļa vērtīgās īpašības zudīs un viss ko iegūsi būs augstāks cukura un skābju līmenis.

Neilgi pēc banāna apēšanas tiešām jutīsi enerģijas pieplūdumu, bet tas būs ļoti īslaicīgs. Kad organisms sāks cīnīties ar cukuru, ātri vien enerģija izzudīs un jutīsies gan izsalcis, gan noguris.

Lai brokastis būtu tiešām vērtīgas un tajās kārojas iekļaut arī banānu, papildini to ar bezpiedevu jogurtu, pievieno linsēklas, čia sēklas, sajauc smūtijā kopā ar citiem augļiem un dārzeņiem vai pievieno rīta putrai.

Lasi vēl:

Avots: Volshebnaya-eda

Foto: Depositphotos

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi