Lielākie saldummīļi pēc zodiaka zīmes - vai atradi arī sevi?

Lielākie saldummīļi pēc zodiaka zīmes - vai atradi arī sevi?

Pīrādziņi, smalkmaizītes, saldējums un maza šokolāde ir tie gardumi, bez kuriem ne dienu nevar izdzīvot saldummīļi. Un, jā, viņi neaizmirst arī par kādu saldu dzērienu. Tas, kas biedē veselīgas ēdināšanas pielūdzējus, saldummīļiem ir īstens baudījums. Vai zini, kuru zodiaka zīmju pārstāvji vienkārši nespēj dzīvot bez kā salda?

Vērsis

Vērši vienkārši mīl garšīgu ēdienu. Tāpēc viņiem nereti ir kāds lieks kilograms. Un nav nekā sliktāka par to, ja dienā nevar apēst vizmas vienu konfektīti.

Diētu laikā vērši cieš nevis no tā, ka nedrīkst ēst ko treknu, bet dēļ tā, ka jāpierod dzīvot bez cukura. Turklāt, šīs zīmes pārstāvji paši arī ļoti labi gatavo saldos ēdienus.

Jaunava

Saistībā ar to, ka jaunavas mūžīgais dzinējs nekad neapstājas, viņai vienkārši katru dienu jāsaņem glikozes hiperdeva. Tāpēc nemanāmi pazūd gan šokolāde, gan kūkas gabals, gan pus kilograms konču. Ja jaunava nesaņem atbilstošu saldumu devu, smadzenes sāk “palēnināties”. Tiesa - uzņemtās kalorijas tiek patērētas sporta zālē. Lielākajai daļai jaunavu gan pēc savas dabas nav tieksmes uz lieko svaru, tāpēc šīs zīmes pārstāvji būtībā var atļauties ēst saldumus vairāk kā citi.

Skorpions

Ar parastu ledeni šīs zīmes pārstāvim nepietiks, lai apkarotu savu tieksmi pēc saldumiņa. Viņi mīl, lai viss būtu skaists, dārgs un neparasts. Tieši viņiem patiks dīvainas ģeometriskās formas kūkas, pīrāgi “ar noslēpumu” un neparasti saldējumi. Un interesantākais ir tas, ka Skorpiona mājās vienmēr ir kaut kas tāds, kas tikai pastiprina kāri pēc salda.

Strēlnieks

Kaloriju skaitīšana un diētas ievērošana bez cukura - tas noteikti nav stāsts par strēlniekiem. Viņi nevar dzert tēju vai kafiju bez cukura, ēst rūgto nevis piena šokolādi un iet garām svaigi ceptiem kruasāniem ar aveņu ievārījumu iekšpusē. Viņi mīl saldas lietas un ir gatavi tam tērēt daudz, daudz naudas. Ko gan varat darīt, ja ķermenis prasa?

Mežāzis

Bet Mežāzis, gluži pretēji, ir ļoti aizrāvies ar to, kā viņš izskatās. Un, protams, saldumus viņam drīkst tikai ar mēru. Bet tas nenozīmē, ka Mežāzim vispār nav kāres pēc tiem. Viņiem vienmēr ir saldumi, tikai mežāzis tos bauda reti.  Tomēr mežāžiem var būt ļoti grūti našķiem pretoties, jo pat ja viņi tos neēd, viņi tos neprātīgi mīl. Un, lai nomierinātu savu dvēseli, mežāzis var sev atļaut notiesāt arī kādu saujiņu konfekšu, bet pēc tam atkal vismaz nedēļu bez saldumiem.

Kalorijas, cukura kaitīgums un tā lielā deva visos produktos bieži liek aizdomāties par savu un līdzcilvēku veselību, tomēr, varbūt velns nav tik melns kā viņu mālē? Varbūt kādu šokolādes gabaliņu dienā tomēr drīkst apēst bez sirdsapziņas pārmetumiem?

Lasi vēl:

Avots: Krasotka.postimees

Foto: Pixabay

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi