Pirmais randiņš? Atturies no ēdieniem, kas varētu sabojāt mirkli

Pirmais randiņš? Atturies no ēdieniem, kas varētu sabojāt mirkli

Pirmais randiņš ir nozīmīgs brīdis: ir jāizlemj kā izskatīties, kurp doties. Ne mazāk svarīgi ir arī apzināties, kādus ēdienus labāk nepasūtīt, ja pirmajā randiņā dodaties ieturēt pusdienas vai vakariņas.

Spageti un nūdeles

Šie ēdieni ir īpaši ar to, ka pie vienas nepareizas kustības, dakšiņas saturs var izbojāt tavu sniegbalto kreklu vai iecienītākos svārkus. Ja esi izteikts pastas cienīājs, tad izvēlies tādu, kuras baudīšana neprasa zināmas iemaņas.

Lapu salāti

Nākošais pretendents uz romantiskas tikšanās bojāšanu ir lapu salāti. Lielākās lapas, protams, var sagriezt un mutē tās varēsi dabūt bez bēdas, tomēr, lapu dažādie stiebriņi mēdz atstāt pēdas zobu starpās un sabojāt tavu žilbinošos smaidu. Šāds mirklis būs tiešām neveikls.

Gaļa, kas ēdama ar rokām

Nav ieteicams izvēlēties arī gaļu, kas baudāma ar rokām (putnu gaļa, ribiņas). Pirmkārt, tas tomēr no malas nav estētiskākais skats. Otrkārt, tev būs nepieciešams vesels kalns salvešu, lai atbrīvotu savas rokas no ēdienu paliekām un taukiem, piekritīsi, nav īsti romantiski. 

Jūras veltes

Lai arī omārs un krabis ir delikateses, to baudīšana tomēr prasa zināmas iemaņas. Pat ja tev šīs prasmes piemīt, jāatzīst, ka būs grūti izskatīties jauki un valdzinoši, kad ar kailām rokām un fizisku spēku lauzīsi sīkākās daļās šos gardumus.

Ēdieni ar sīpoliem un ķiplokiem

Lai arī cik gardi šie garšaugi nebūtu, to aromāts tomēr ir ļoti specifisks un spēcīgs, īpaši, ja tie ēdienam pievienoti svaigi. Vienīgais, ko parteris gribēs - atbīdīt savu krēslu tālāk un pagriezt galvu prom no tavas elpas. Nevajag riskēt ar pirmā iespaida sabojāšanu.

Lasi vēl:

Avots: Food.inmyroom

Foto: Depositphotos

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi