Kulinārais horoskops trešdienai, 31.jūlijam

Kulinārais horoskops trešdienai, 31.jūlijam

Dienu sākt ar horoskopu ir ja ne noderīgi, tad vismaz interesanti. Kas Tevi sagadaida kulinārijas jautājumos šodien, 2019.gada 31.jūlijā?

Auniem šodien jāpiedomā pie savas ēdienkartes daudzveidošanas. Lielākajai daļai produktu tajā būtu jābūt veselīgiem.

Vērši var doties garšu ceļojumā un izbaudīt dažādu valstu nacionālos ēdienus. Tie var būt gan iemīļoti itāļu pamatēdieni, gan izsmalcināti franču deserti.

Mēneša pēdējā dienā, dvīņiem iesaka neaizrauties ar sāls patēriņu. Samērība šodien būs jūsu sabiedrotais.

Vēžiem šodien būs izteikta kāre ēst labi daudz gaļas. Ja kārojas, lūdzu, tikai nepārēdies un neesi skops, pacienā arī citus.

Vērīgām un uzmanīgām, tādām šodien jābūt lauvām un ļoti rūpīgi jāseko līdzi uzturā patērējamo produktu derīguma termiņam gan iegādājoties tos veikalā, gan velkot laukā no sava ledusskapja. Kas to vairs atcerās, kad tad to desu nopirka, vai ne?

Jaunavām šodien iesaka uzmanīties no asiem ēdieniem. Daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir lieli aso ēdienu cienītāji, bet mēdz aizmirst, ko šādas pārtikas regulāra uzņemšana var nodarīt organismam.

Svariem šodien var "streikot" kuņģis un zarnu trakts, tāpēc šodien jāizvēlas vieglāki ēdieni, kurus bez problēmām var pārstrādāt. Priekšroku dod salātiem un piena produktiem.

Laimīgie skorpioni - šodien var doties iepirkties uz kādu lielveikalu vai tirgu, lai iegādātos produktus vairākām dienām. Atceries, groziņā jābūt arī augļiem un dārzeņiem!

Strēlniekiem ļoti ieteicams ieturēt kārtīgas, sātīgas brokastis, jo diena būs grūta un saspringta, par ēšanu nebūs laika domāt. Pat par vakariņām var gadīties aizmirst.

Mežāžiem kārumniecisks noskaņojums, gribēsies ko saldu. Cepsi kādu kūku vai gatavosi desertu pats, tiem, kam gatavošana nav tik tuva, izmantos kādu veikalu vai restorānu.

Ūdensvīri var mazliet atslābt un sevi iepriecināt - šodien drīkst pārkāpt diētas plānus un nobaudīt to, ko ļoti kārojas, pat ja nav īsti veselīgi.

Zivīm kaut uz laiku nepieciešams aizmirst par treknu, ceptu ēdienu un miltu izstrādājumiem. Atceries, ka aiz loga ir vasara, kas piedavā virsni svaigu augļu un dārzeņu, ko gardi pagatavot un baudīt bulciņu un ceptas gaļas vietā.

Avots: Express-novosti

Foto: Depositphotos

Komentāri

Miglāns Māris 31. jūlijs 11:17
visrieņieķiem.

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi