Suņiem draudzīga vide! Kur atpūsties kopā ar četrkājaino draugu?

Suņiem draudzīga vide! Kur atpūsties kopā ar četrkājaino draugu?

Kad dodies atpūsties, suns paliek skumjš mājās, jo daudzās atpūtas vietās - restorānos, kafejnīcās, atpūtas komplesos - ieeja ar dzīvniekiem ir liegta. Tomēr ir vietas gan Rīgā, gan citviet Latvijā, kur četrkājainais draugs būs laipni gaidīts!

Lai mīluļu saimniekiem nebūtu jāpiedzīvo situācija, ka, ierodoties kādā kafejnīcā, četrkājainajam draugam durvis paliek aizvērtas, vairāki dzīvnieku saimnieki izveidojuši "dzīvniekam draudzīgo" atpūtas vietu sarakstu.

Dzīvnieku patversme un aizsardzības biedrība "Dzīvnieku draugs" piedāvā suņiem draudzīgās vietas apskatīt kartē. Tā radīta kopā ar mākslinieci Innu Koganu un viņas suni Bellu.


Šeit gan apskatāmas sunim draudzīgās vietas tikai Latvijas galvaspilsētā. Sarakstā ir teju 20 restorāni, kafejnīcas un konditorejas, kurās, dodoties baudīt kādu kafiju un kruasānu, četrkājaino mīluli droši var ņemt līdzi. Kartē atrodami arī skaistumkopšanas saloni, veikali, viesnīcas un galerijas.
 

Līdzīga karte izveidota arī mājaslapā arsuni.lv - tajā atzīmētas suņiem draudzīgas vietas visā Latvijā, turklāt tā regulāri tiek papildināta.


Suņu saimnieki arī tiek aicināti dalīties ar saviem atradumiem ne tikai kartē, bet arī vietnē "Instagram".

Avots: Apollo

Foto: Instagram/Arsuni

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi