Vai latviešu puisim ir pa spēkam apēst 2,5 kg smagu burgeri? Izrādās, ir!

Vai latviešu puisim ir pa spēkam apēst 2,5 kg smagu burgeri? Izrādās, ir!

Līdz februāra beigām ir iespējams pārbaudīt savas spējas burgera ēšanā un pieņemt lielo izaicinājumu: notiesāt 2,5 kg smagu burgeri ar kartupeļiem un mērcītēm stundas laikā. Ja tev tas izdosies, par maltīti nebūs jāmaksā! Rīgā, krodziņā "Vecais Pēteris" noskaidrots pirmais spēkavīrs, kurš ar burgeri un piedevām ticis galā!

Indriķis pieņēma izaicinājumu notiesāt milzīgu burgeri, kura svars ir 2,5 kg, un viņam tas izdevās! Klāt tiek pasniegti frī kartupeļi un mērces. Porcijas kopējais svars sasniedz nepilnus 3 kg. Noteikums: viss jāapēd vienam, iekļaujoties stundas laikā. 


Porcija ļoti iespaidīga un šķiet, ka to pat divatā nevarētu apēst, tomēr Indriķis pierādīja, ka ir īsts cīnītājs un ir pirmais, kurš lielo burgeri ar piedevām notiesājis.


Balvā - par apēsto burgeri nav jāmaksā, skaists diploms un pārliecība sevī!

Indriķis pats stāsta, ka burgeri pieveicis 20 minūšu laikā. Lielākās problēmas sagādājuši tieši kartupelīši. Pats par savām spējām pieveikt burgeri nav šaubījies nevienu brīdi, jo kā pats saka: "Varu ēst un ēst".  Ēšanu atvieglojis fakts, ka burgers bijis garšīgs. Indirķis stāsta: "Uz vietas bija vēl 8 džeki, kas Valentīndienā bija izvēlējušies savas meitenes palutināt ar skatu, kā viņi stumj sevī iekšā super lielu burgeri. Neviens neapēda vairāk par pusi."

Bija interesanti uzzināt, cik ilgi Indriķis nebija ēdis, lai spētu pieveikt burgeri. Atzina, ka nebija ēdis no plkst. 5.00, tomēr tas nav bijis tā plānots. Uz jautājumu kā ar apetīti tagad, smejoties atbildēja: "Nav gan vēl apetīte parādījusies, un es jau esmu paspējis to burgeri savā puncī uz Maskavu atvest." Vaicājot, vai viņš to darītu vēlreiz, atbilde bija noraidoša.

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Jaunākās receptes

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi