Grāmata "100 vienkāršas un perfektas salātu receptes"

Grāmata "100 vienkāršas un perfektas salātu receptes"

Grāmata "100 vienkāršas un perfektas salātu receptes" ietver viegli pagatavojamas maltītes no visas pasaules. Jūs varēsiet pagatavot sensacionāli gardus salātus, kurus pasniegt gan kā uzkodu, gan kā pamatēdienu vai piedevas. Brīnišķīgās fotogrāfijas palīdzēs īstenot iecerēto pat nepieredzējušiem pavāriem. Jūs nekad vairs neuzskatīsiet salātus par garlaicīgu ēdienu.

Padomājiet par salātiem ar jaunu iedvesmu,un jūs atklāsiet, ka salātu bļodās ir notikušas būtiskaspārmaiņas. Salāti vaitrs netiek uzskatīti par garlaicīgu, diētisku ēdienu, kas sastāv tikai no salātu lapām un izmirkušiem, bezgaršīgiem tomātiem.

Vēl pavisam nesen vārdi "salāti" un "veselība" vienā teikumā tika apvienoti, tikai runājot par svara samazināšanas diētām, kas vienmēr ir ierobežojušas un ar niecīgu kaloriju daudzumu. Mūsdienās salāti ir kļuvuši par gardu un daudzveidīgu maltīti, kas ir veselīga uztura neatņemama sastāvdaļa, un, tos gatavojot, virtuvē nav jāpavada neskaitāmas stundas.

Tagad visos lielveikalos un delikatešu tirgošanas vietās ir pieejami svaigi produkti no visām pasaules malām, tādēļ ikviens var baudīt daudzveidīgus salātus visu gadu, lai gan jāpatur prātā, ka garšīgākie un veselīgākie salāti ir gatavoti no sezonas produktiem pašā to briedumā.

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš. 

Grāmatu piedāvā apgāds: Zvaigzne ABC

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi