Dabas dota dāvana - ūdens no kalna avotiem

Dabas dota dāvana - ūdens no kalna avotiem

No šī gada pavasara veikalu plauktos ir pieejams jaunais minerālūdens Bakuriani. Minerālūdens tiek iegūts pašās Gruzijas kalnu virsotnēs – 2330 m augstumā, kur arī atrodas avota ūdeņi, no kuriem iegūst Bakuriani.

Vulkāniskās izcelsmes minerālūdens Borjomi Latvijas iedzīvotājus iepazīstina ar jaunu dzeramo ūdeni Bakuriani. Minerālūdens unikalitāte slēpjas tā rašanās vietā – Bakuriani kalnu avotos, kurus ieskauj Gruzijas kalnainā un neskartā daba. Bakuriani kalnu teritorija izceļas ar bagātīgu veģetāciju, tās lielāko daļu aizņem egļu meži. Minerālūdens avoti ir aizsargāta teritorija, tādējādi tiek nodrošināta neskarta daba un tīra vide. Tur esošie avotu ūdeņi ir vieni no pasaulē tīrākajiem un dzidrākajiem ūdeņiem ar ideāli sabalansētu minerālvielu daudzumu.

Minerālūdens izceļas ar pozitīvu īpašību – tam ir ļoti zema kalcija, nātrija, kālija un magnija koncentrācija, līdz ar to Bakuriani var lietot neierobežotā daudzumā. Avotu ūdenī Bakuriani esošās minerālvielas palīdz ķermeni attīrīt no toksīniem. Uzturā biežāk lietojot Bakuriani, uzlabojas imūnsistēma – tā kļūst spēcīgāka cīņā pret baktērijām un vīrusiem. Īpaši minerālūdeni Bakuriani novērtēs aktīva dzīvesveida piekritēji, jo minerālūdenī esošās minerālvielas uztur ūdens koncentrācijas līdzsvaru ķermenī. Izdzerot 1,5 litrus šī minerālūdens dienā, tas palīdzēs ādai saglabāt savu jauneklīgo izskatu un mirdzumu. Bakuriani būs labākā izvēle, lai uzturētu ūdens koncentrācijas līdzsvaru ķermenī, jo šādi tiks uzņemts ne tikai nepieciešamais ūdens daudzums, bet arī organismam tik noderīgās minerālvielas.

“Minerālūdens ir ne tikai lielisks slāpes veldzējošs dzēriens, bet arī produkts, kura sastāvā ir ķermenim tik nepieciešamās vielas, kas uzlabo cilvēku veselību un pašsajūtu. Bakuriani ūdenī atrodas atbilstošas koncentrācijas minerālvielu daudzums, kas ļauj uzņemt nepieciešamo ūdens daudzumu dienā,’’ par jauno avota minerālūdeni stāsta "IDS Borjomi Europe" ģenerāldirektors Irakli Bokučava

Mazumtirdzniecības tīklos minerālūdens Bakuriani pieejams divos veidos: 0,5 l tilpuma un 1,5 l tilpuma PET pudelēs.

Foto: publicitātes

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi