Piesakies „Tievēšanas maratonam” un ziedo labdarībai

Piesakies „Tievēšanas maratonam” un ziedo labdarībai

 Labdarības „Tievēšanas maratona” ideja paliek nemainīga: katrs nomestais kilograms un centimetrs tiek konvertēts latu sistēmā. Šogad ziedojumi tiek vākti reto slimību biedrības fondam „Caladrius” bērnu ārstēšanai un nepieciešamo medikamentu iegādei.

 Tiem, kuri ir gatavi pārvērst savus liekos kilogramus un centimetrus latos, aicinām piedalīties draudzīgā, aizraujošā un atraktīvā tievēšanas procesā! Pieteikšanās mājas lapā www.noslepums.lv jau no 1. marta.

2010. gada 20. martā, brīdī, kad iestājas pavasaris, teiksim „START!” un uzsāksim 42 dienu draudzīgu tievēšanas procesu, kas šajā gadā tiks papildināts ar aizraujošām aktivitātēm un dažādiem vērtīgiem piedāvājumiem.

Papildus dalībnieku iknedēļas ziedojumiem, labdarības tievēšanas maratona partneris Rīgas Medicīnas centrs „Pļavnieki” noslēgumā dalībnieku zaudētos kilogramus konvertēs latu sistēmā un ieskaitīs reto slimību biedrībai „Caladrius”. Saziedotā naudiņa tiks izmantota bērnu ārstēšanai.

Dalībniekiem visu maratona laiku būs iespēja saņemt klātienes konsultācijas pie viena no vadošajiem sporta un diētiskā uztura speciālistiem Latvijā – Jefima Ginzburga, savu atbalstu sniegs ārste-psihoterapeite Guntra Zariņa. Dalībniekus konsultēs un atbalstīs Noslepums.lv uztura speciāliste Anna Nikolajeva un fitnesa speciāliste Lelde Šīre.

„Tievēšanas maratona” noslēguma ceremonijā apbalvos ne vien uzvarētājus, bet arī atraktīvākos un centīgākos dalībniekus.

Pasākuma galveno balvu, tievēšanas procedūru kompleksu 280.00Ls vērtībā, ir sarūpējis „Tievēšanas maratona” atbalstītājs jau otro gadu - skaistuma salons „Estetik SPA”.

Dalībnieku ērtībai izveidota īpaša labdarības „Tievēšanas maratonam” mājas lapa www.noslepums.lv/maratons.

Iepriekšējos gados maratonā piedalījušies vairāk kā 300 dalībnieki no visas Latvijas, kopumā zaudējot vairāk kā 950 centimetrus vidukļa apkārtmēra un vairāk kā 830 kilogramus liekā svara.

Uzzini vairāk par „Tievēšanas maratonu” mājas lapā www.noslepums.lv/maratons un par biedrību www.caladrius.lv

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi