Iznākuši divi jauni gardēžu saldējumi “Ekselence”

Iznākuši divi jauni gardēžu saldējumi “Ekselence”

Paplašinot gardēžu saldējuma „Ekselence“ piedāvājumu, vadošais piena pārstrādātājs Food Union ir radījis divas jaunas saldējuma garšas – „Ekselence Dubultais“ ar zemesriekstu sviestu dubultajā šokolādē un „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci 1 litra iepakojumā. Tāpat šajā sezonā „Ekselence“ visu kategoriju saldējumi pieejami jaunā uzlabotā dizainā, kas vēl precīzāk atbilst pozicionējumam – labākais gardēžu saldējums. Kā jaunums ir arī tas, ka pirmo reizi saldējums “Ekselence Dubultais” ir pieejams multipakā jeb trīs saldējumu iepakojumā vislielākajiem saldo mirkļu cienītājiem.

Jaunā premium kategorijas saldējuma „Ekselence Dubultais“ garša neatstās vienaldzīgu nevienu gardēdi, jo to veido krēmīgs zemesriekstu sviests ar kraukšķīgiem svaigi grauzdētiem mandeļu un zemesriekstu gabaliņiem, kas ieslēpts starp divām bagātīgām piena šokolādes kārtām, un neatņemama „Ekselence“ sastāvdaļa - izmalcināts krējuma saldējums. Savukārt „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci lielajā ģimenes  iepakojumā iepriecinās austrumu saldumu cienītājus. Visi gardēžu „Ekselence“ saldējumi tiek ražoti no Latvijas piena un krējuma, kuru Food Union ik dienu piegādā gandrīz 400 zemnieku saimniecības no visas Latvijas.

  

Iecienītais gardēžu saldējums „Ekselence“ no labākā Latvijas piena un saldā krējuma  apvienojumā ar īpaši izvēlētām un rūpīgi atlasītām sastāvdaļām šobrīd ir pieejams ar vairāk nekā 30 dažādām izsmalcinātām garšām. Jaunais „Ekselence Dubultais“ saldējums ar zemesriekstu mērci papildina jau esošo Food Union dubultās šokolādes saldējumu klāstu, kas pieejams ar aveņu-grānātābolu, ķiršu un karameļu garšām. Savukārt deserta saldējums „Ekselence“ ar halvu un zemesriekstu mērci papildinājis gardos „Ekselence“ saldējumus 1 litra iepakojumos, kurus radījuši vieni no Latvijas atpazīstamākajiem šefpavāriem.

Jau ziņots, ka  šī gada maijā Food Union ir nosūtījis pirmo saldējuma kravu uz Šanhaju Ķīnā, tādējādi kļūstot par pirmo piena produktu ražotāju Latvijā, kas uzsācis eksportu uz Ķīnu. Food Union ir vadošais saldējuma ražotājs un eksportētājs Baltijas valstīs. Teju 70% no saražotās produkcijas Food Union pārdod Latvijā, 30% eksportē uz 10 valstīm: Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju, Nīderlandi, Īriju, Vāciju, Lielbritāniju, Itāliju un Zviedriju. Šī gada eksporta fokusa tirgi, kurus plānots būtiski paplašināt, ir Ķīna un Nīderlande, kā arī Lietuva un Igaunija.

Par Food Union:
Food Union zīmols apvieno divus lielākos piena ražotājus Latvijā AS “Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens”, un lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā – AS “Premia Foods”. Food Union ir lielākais piena pārstrādātājs un vadošais uzņēmums pārtikas un dzērienu ražošanā Latvijā. Provizoriski Food Union apgrozījums 2014.gadā sasniegs 125 miljonus eiro. Food Union šobrīd strādā vairāk nekā 800 darbinieki. Food Union ražotnes Latvijā iepērk pienu no teju 400 Latvijas zemnieku saimniecībām.
Food Union strādā pēc augstākajiem pārtikas drošības un kvalitātes drošības standartiem. Tā ražotnes ir saņēmušas ISO 9001, ISO 14000 un ISO 22000, FSSC 22000 un Ķīnas pārtikas drošības HACCP sertifikātus.  
 

Papildu informācijai:
Linda Mežgaile,
Food Union sabiedrisko attiecību konsultante
linda.mezgaile@mmacomms.lv
T + 371 6724 0571
M + 371 2977 2050

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi