Pieaudzis pieprasījums pēc Staburadzes tortēm

Pieaudzis pieprasījums pēc Staburadzes tortēm

Šī gada pirmajā ceturksnī būtiski pieaudzis SIA “Staburadze konditoreja” (turpmāk – Staburadze) piedāvāto tradicionālo toršu un jauno produktu noiets, liecina uzņēmuma pārdošanas rezultāti. Šī gada pirmajos trīs mēnešos ieņēmumi no toršu pārdošanas pieauguši par 11,5% salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn.  

Augošais pieprasījums pēc Staburadzes kūkām un tortēm nozīmē, ka cilvēki šogad atļaujas vairāk palutināt sevi, savus mīļos un kopīgi svinēt svētkus, kā arī to, ka pircēji novērtē mūsu produktu kvalitāti, meistaru pieredzi un roku darbu. Pārdošanas rezultāti parāda, ka pircēju gaume attīstās – tie novērtē kā klasiskās tortes, tā arvien biežāk izmēģina ko jaunu un neierastāku saldo mirkļu baudīšanai. Pieaugums novērojams gan tradicionālajām tortēm Skudru pūznis, Cielaviņa un Roko, gan mūsdienīgākām kūku versijām, proti, siera kūkām un biezpiena kūciņām,” pārdošanas rezultātu pieaugumu skaidro Dana Erciņa – Užāne, NP Foods Komunikācijas direktore.

No šajā gadā tirgū ieviestajiem jaunajiem Staburadzes produktiem favorītos izvirzījusies torte Lukss, mazās Selga biezpiena kūciņas Cepumu mājiņas, Siera kūka ar zemenēm, torte Vāverīte un Siera kūka ar šokolādi. Kopumā šī gada sākumā tirgū tika ieviesti 28 jauni Staburadzes produkti.

“Jauno produktu veiksme slēpjas faktā, ka to izstrādē piedalījās paši pircēji. Pērnā gada nogalē veicām apjomīgu tirgus pētījumu sadarbībā ar pētniecības aģentūru TNS, kura rezultātā ieguvām dziļāku izpratni par Latvijas iedzīvotāju vēlmēm un vajadzībām, kuras ņēmām vērā izstrādājot šī gada jaunumus,” papildina Dana Erciņa – Užāne.

 

Joprojām visiecienītāko Staburadzes toršu topa virsotnē nemainīgi atrodas klasiskās vērtības — piecas pircēju iecienītākās tortes ir Cielaviņa, Roko, Cielaviņa ar lazdu riekstiem, Medus kūka Kamenīte un Kristīne.

SIA “Staburadze konditoreja” ir vadošais konditorejas izstrādājumu ražotājs Latvijā, ko 1910. gadā dibināja Vilhelms Ķuze. Uzņēmumā tiek ražoti produkti ar atpazīstamiem un iecienītiem zīmoliem Staburadze, Pedro un Mammas. Piedāvāto produktu klāstā ietilpst tortes, kūkas, kūciņas, žagariņi, kēksi, pīrāgi, sviestmaizes, salāti, picas un gatavās maltītes. Uzņēmums šobrīd eksportē produkciju uz 12 valstīm. SIA “Staburadze konditoreja” pieder SIA “Nordic Partners Food” (NP Foods).

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi