Slēgs "Kurta" kafijas namiņu - vietu, kam bija jākļūst par mazā puisēna Kurta palīgu

Slēgs "Kurta" kafijas namiņu - vietu, kam bija jākļūst par mazā puisēna Kurta palīgu

"Kurts coffee" - ģimenes izveidots projekts, lai dēliņam Kurtam nodrošinātu rehabilitāciju un nākotni. Trešdien, 25. septembrī, ar bēdīgu vēsti sociālajā tīklā "Facebook" nākuši klajā Kurta vecāki un kafejnīcu ķēdes īpašnieki Ketija un Ēriks Karlsoni: "Ar oktobra vidu tiks slēgts kafijas namiņš Barona ielā."

"Lai gan rīt Kurtiņam ir vārda dieniņa - teikšu godīgi kā nu ir... ir nulle svētku sajūta. Diemžēl kafijas biznesam neiet labi un jau vairākus mēnešus atkal nākas piemaksāt no ģimenes budžeta," īpašnieki atklāti paskaidro, kādēļ sper šādu soli.

"Tam, kam bija jābūt par palīgu, atspērienu un atbalstu - ir tikai nasta."

"Facebook" ieraksts liek noprast, ka rit pēdējās nedēļas Kurta pašam pirmajam kafijas namiņam, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 78a. Īpašniece atklāj, ka šis viņai pašai bija īpaši mīļš namiņš, jo teju katru rītu viņa ar dēliņu šeit ir devusies brokastīs.

Tomēr ikdiena neesot viegla. "Mums ar vīru katram ir savs darbs, 3 bērni un kafijas namiņi prasa daudz enerģiju. Nē, tā nav padošanās," apsola Kurta mamma.

View this post on Instagram

ATĀ KAFIJAS NAMIŅ!!! Lai gan rīt Kurtiņam ir vārda dieniņa- teikšu godīgi kā nu ir.... svētku sajūta ir 0. Diemžēl, Kafijas biznesiņam neiet labi un jau vairākus mēnešus atkal nākas piemaksāt no ģimenes budžeta. Un tam, kam bija jābūt par palīgu, atspērienu un atbalstu- ir tikai nasta. Ar oktobra vidu pārtrauks darbību KURTA 1.kafijas namiņš Kr.Barona ielā 78a Šis man pašai bija ļoti mīļš namiņš. Te pagājušogad teju katru rītu gājām ar Kurtu brokastīs. Tur vienmēr stāvēja Kurta brokastu pārslas un vienmēr bija alternatīvais piens un man rīta kafija. Tomēr ikdiena- nav viegla. Mums ar vīru katram ir savs darbs, 3 bērni un kafijas namiņi prasa daudz enerģiju. Nē, tā nav padošanās. Mēs cītīgi spītēsim tālāk, paliek- Pie Vērmanes dārza un pie Pulvertorņa! Bet viegli nav, nāk ziema un kafijas dzērāji krietni sarūk. Paldies Kings Coffee servisam par iespēju- ir sarūpētas dikti gardas kafijas pupiņas, lai ikvienam būtu iespēja ne tikai nobaudīt kafiju skrienot pa Rīgas ielām, bet arī iegādāties kafiju mājām, vai dāvināšanai. Tas drīzumā! Tomēr es aicinu ikvienu dalīties ar Kurta stāstu. Jo visi vēljoprojām nezin. Un tie kas nezin -iespējams dodas iedzert kafiju citviet. Kurts nu jau ir 8 gadus liels. Tomēr savos astoņos gados Kurts nerunā, nestaigā un nekomunicē. Man nav tās iespējas saklausīt vai saprast kurā brīdī gribas padzerties, paēst vai kā viņš šodien jūtas. Mūsu uzdevums- nodrošināt maksimāli labus dzīves apstākļus, sniegt daudz mīlestības un rūpēties, lai ikdienā būtu ne tikai aizvests uz skoliņu, bet vēl uz masāžu, vingrošanu un baseinu. Tā ir mūsu ikdiena. Mēs neesam trūcīgi, mēs neprasam ziedojumus, bet neskatoties uz to cik daudz mēs strādājam- atbalsts nepieciešams arī mums. Kurta kafejnīcas mērķis ir nevis nodrošināt ģimeni, bet Kurtu- radīt iespēju Kurtam turpināt meklēt izskaidrojumus savam veselības stāvoklim, turpināt rehabilitācijas un veidot uzkrājumu nākotnei. Ar cerību, ka reiz būs zāles arī viņa epilepsijas paveidam. Nāc ciemos rīt uz kafiju! Nepaej garām! Svinēsim Kurta vārda dienu malkojot gardas, Latvijā grauzdētas kafijas pupiņu tasītes. Paldies ikvienam mūsu patstāvīgajam klientam! Mīļie, MILZĪGS PALDIES!!!! #kurtscofee #kafija

A post shared by KURTS c o f f e e (@kurtscoffee) on

Darbību turpinās abi pārējie kafijas namiņi - viens, kas ir pie Vērmanes parka, un otrs pie Pulvertorņa. Uz kuriem, īpašnieki īpaši aicina ikvienu ceturtdien, 26. septembrī, Kurta vārda dienā. "Svinēsim Kurta vārda dienu malkojot gardas, Latvijā grauzdētas kafijas pupiņu tasītes."

Stāsts par astoņgadīgo Kurtu ir skaudrs - viņš nestaigā un nekomunicē. Vecāku uzdevums ir nodrošināt pēc iespējas labākus dzīves apstākļus viņam, sniegt daudz mīlestības un rūpēties.

"Man nav tās iespējas saklausīt vai saprast kurā brīdī Kurtam gribas padzerties, paēst vai kā viņš šodien jūtas. Mūsu ikdiena ir ne tikai Kurtu aizvest uz skoliņu, bet vēl uz masāžu, vingrošanu un baseinu," ar savu ikdienas dzīvi dalās "Kurts coffee" īpašnieki.

Vecāki uzsver, ka viņi nav trūcīgi, tāpēc nevēršas pie sabiedrības pēc ziedojumiem. "Bet neskatoties uz to cik daudz mēs strādājam- atbalsts nepieciešams arī mums."

"Kurta kafejnīcas mērķis ir nevis nodrošināt ģimeni, bet Kurtu - radīt iespēju Kurtam turpināt meklēt izskaidrojumus savam veselības stāvoklim, turpināt rehabilitāciju un veidot uzkrājumu nākotnei. Ar cerību, ka reiz būs zāles arī viņa epilepsijas paveidam," tā Kurta vecāki Ketija un Ēriks Karlsoni.

Avots: Apollo.lv

Foto: Facebook/ Kurts coffee

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi