Lieldienu cīņa - veģetārietis pret pārliecinātu gaļēdāju!

Lieldienu cīņa - veģetārietis pret pārliecinātu gaļēdāju!

''Nu ko, gatavosim'' Lieldienu speciālizlaidumā patiesi krāšņs sastāvs! Par Tavu omu parūpēsies ētera personība Ansis Klintsons ar sieviņu Montu un savdabīgais komiķis Kozmens ar draudzeni Justīni. Lai saulaina un skaista īsā darba nedēļa!

Ansis Klintsons ir televīzijas personība un mūziķis. Ansis plašākai sabiedrībai kļuva atpazīstams kā laika ziņu moderators kanālā TV3, taču šobrīd viņš vada raidījumu “Preses Klubs” kanālā RīgaTV 24. Ansis savulaik muzicējis grupā Logo, kas pirms 3 gadiem apvienojās jaunā sastāvā – NLO. Šobrīd Ansis mācās par sertificētu fitnesa treneri un viņš atzīst, ka uzturā gandrīz lieto tikai gaļu.

Kozmens jeb Mārtiņš Kozlovskis ir komiķis, improvizācijas teātra aktieris, raidījumu un pasākumu vadītājs un pankroka grupas līderis. Kozmens vadījis tādus raidījumus kā “Īsakūd Latgolā”, “Ciemos” un “Rīgas stila pavēlnieks”. Viņš arī muzicējis sportpanka grupā “Rīta Stienis”, kā arī piedalījies “Supernovā” kopā ar grupu “Dziļi Violets”. Mārtiņš atzīst, ka viņam ļoti patīk vēsture un savu stilu aizgūst no tās. Kozmens ļoti lepojas ar to, ka ir latgalietis un cenšas runāt latgaliski jau no bērnības, kā arī viņš ir veģetārietis un pats gatavo tikai tad, kad ir nepieciešamība.

Apmaksāta publikācija

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi