Ar acīm ciet un nazi rokā! Kuram lielāka iespēja uzvarēt - Rūtai Dimantai vai aktierim Mārtiņam Počam?

Ar acīm ciet un nazi rokā! Kuram lielāka iespēja uzvarēt - Rūtai Dimantai vai aktierim Mārtiņam Počam?

Šonedēļ ''Nu ko, gatavosim!' raidījumā Ziedot.lv dibinātāja RŪTA DIMANTA ar brāli Jāni Kārkliņu sacentīsies ēst gatavošanā ar aktieri MĀRTIŅU POČU un Mārtiņa paziņu Lauru Stūrīti. 

Rūta Dimanta  - ladarības portāla "ziedot.lv" un rehabilitācijas centra ''POGA'' dibinātāja un vadītāja. Rūta bija arī Latvijas Simtgades radošās padomes locekle, kā arī  ir saņēmusi vairākus apbalvojumus - Eiropas Cilvēcības Nobela prēmiju, Triju Zvaigžņu ordeni par savu ieguldīto darbu u.c. Rūta ir arī vadījusi Rīga TV24 raidījumu ''CILVĒKI/STĀSTI'', kļūstot par grūtībās nonākušu līdzcilvēku balsi. Rūta viennozīmīgi ir jomas speciāliste ar piesātinātu dienas kārtību. Vai straujajā ikdienas ritmā Rūtai maz izdodas pieķerties pie ēst gatavošanas? Nu ko, noskaidrosim!

Mārtiņš Počs  ir aktieris, pasākumu vadītājs. Dailes teātrī darbojas kopš 2017. gada. Šobrīd Mārtiņš ir režisora asistents Tukuma Kultūras nama bērnu un jauniešu teātrī ''Knifiņš''. Viņam ir arī TV pieredze, filmējoties dažādās reklāmās, kā arī filmā ''Sapņu komanda 1935'', spēlējot Visvalda Meldera lomu un seriālā «Yes, Boss», atveidojot Vilni. Mārtiņš apgalvo, ka viņam patīk gatavot ēst, kad tam ir laiks un iedvesma. 

Vēlam iedvesmu un veiksmi abām komandām!

Skaties arī citus raidījumus:

Apmaksāta publikācija

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai autorizēti lietotāji.

Autorizēties

Jaunumi

Visi jaunumi

Recepšu izlases


Sezonālās receptes


Jaunumi

Visi jaunumi

Jaunākās receptes

Recepšu kolekcijas


Video receptes


Jaunumi

Visi jaunumi