Par portālu

Receptes.lv ir lielākais ēdienu recepšu portāls latviešu valodā. Šeit atradīsi vairāk kā 20 000 garšīgu ēdienu recepšu, ko pievienojuši portāla apmeklētāji. 

Portālam ir divas galvenās vērtības – jūs - portāla lietotāji un jūsu iesniegtās receptes. Tāpēc mūsu filozofija ir vienmēr būt atvērtiem un draudzīgiem pret portāla apmeklētājiem, uzklausīt jūsu vēlmes un ierosinājumus un iespēju robežās īstenot šos ierosinājumus.

Mūsu mērķis ir kļūt par primāro informācijas avotu cilvēkiem, kurus saista virtuves māksla – gatavošana un ēdiena pasniegšana. Tāpēc mēs aicinām un esam priecīgi saņemt jūsu iesniegtās receptes un gatavošanas / pasniegšanas padomus. Un uzzināt vairāk mēs varēsim, savstarpēji daloties šajā informācijā.

Portāls Receptes.lv tika izveidots tālajā 2005. gada aprīlī. Paldies, entuziasma pilnajiem portāla izveidotājiem par to, jo šodien lielākajai daļai kulināru gatavošana bez Receptes.lv padoma nebūtu iedomājama :)

Šobrīd gada laikā jau vairāk kā 1 miljons unikālie lietotāji, gardēži un jaunu garšu eksperimentētāji aplūko receptes portālā. 

 

Vēlam garšīgu katru dienu! :)