Jaunumi

Iepazīstam dažādas garšas grāmatā "Garšvielas"

Iepazīstam dažādas garšas grāmatā "Garšvielas"

0
7. marts

Šīs bagātīgi ilustrētās grāmatas autore Iveta Galēja – pazīstamā kulinārijas un gastronomijas speciāliste, tulkotāja, grāmatu autore un radio žurnāliste – stāsta par 25 populārākajām garšvielām, kuras var daudzveidīgi izmantot gan virtuvē, gan ķermeņa kopšanai un dvēseles stāvokļa uzlabošanai. Grāmata „Garšvielas” ir kā turpinājums autores iepriekšējai izdevniecībā Zvaigzne ABC izdotajai grāmatai „Garšaugi”.

Iedvesmojies arī Tu - grāmata "Topi vesels ar mājas ēdienu"

Iedvesmojies arī Tu - grāmata "Topi vesels ar mājas ēdienu"

0
2016. gada 5. decembris

Grāmata “Topi vesels ar mājas ēdienu” ir loģisks turpinājums Ances Annas Šternbergas darbībai. Ieguvusi izglītību naturopātijā Londonā, autore savas zināšanas nodod un liek lietā tepat Latvijā. Jaunajā grāmatā Ance dalās veselīgās receptēs, vairojot izpratni par produktiem, ko liekam šķīvī. "Daudzu recepšu autore it kā esmu es pati, tomēr ieskatoties internetā, saprotu, ka šīs domas lidojumu kāds notvēris jau pirms manis. Tāpēc uzskatu, ka visas receptes man tiek sūtītas no Visuma, lai es, savukārt, tās nodotu tālāk. Viss atnāk pie mums pats - caur idejām, cilvēkiem un zīmēm mums apkārt," - tā Ance.

Gardas un galvenais veselīgas maltītes kopā ar Džeimiju Oliveru

Gardas un galvenais veselīgas maltītes kopā ar Džeimiju Oliveru

0
2016. gada 9. novembris

7. novembrī, klātesot divām Džeimija Olivera aizsāktās kustības Food Revolution vēstnesēm Latvijā – kopā ar dzīvesbiedru Tomu Grēviņu radītā daudzpusīgā bloga ViensplusViens.lv autorei Laurai Grēviņai (kuru pavadīja ne vien dzīvesbiedrs, bet arī jaunākais dēls Edvīns) un dzīvesstila bloga HappyWhispers.lv autorei Līgai Andžānei –, tika atvērta jaunākā pasaulslavenā britu pavāra un ēdināšanas entuziasta Džeimija Olivera grāmata “Katru dienu superēdiens”.