Jaunumi

Šokolādīgāk vairs nevar būt! Saldu recepšu izlase

Šokolādīgāk vairs nevar būt! Saldu recepšu izlase

0
25. aprīlis

Pavisam nemanot esam nomainījuši gadailaiku gaidīšanu - pavasara uz vasaras. Un kāds varbūt mazāk apzināti, kāds vairāk ir samazinājis saldumu devu savā ēdienkartē. Tomēr mēs esam par to, lai dotu sev kaut nelielas atlaides un našķošanās brīžus. Mūsuprāt, šokolāde ir viens no baudāmākajiem iemesliem, lai atmestu visus našķošanās liegumus. Palutini sevi, izvēlies kādu no 15 ar šokolādi bagātām receptēm :)

Konkursa Gardēžu klase fināls: Veselības ministre kopā ar skolēniem gatavo veselīgu maltīti

Konkursa Gardēžu klase fināls: Veselības ministre kopā ar skolēniem gatavo veselīgu maltīti

0
24. aprīlis

Latvijas skolu jaunieši ir patiesi ieinteresēti iegūt papildu zināšanas un prasmes pavārmākslā, – liecina Rimi Latvia organizētā ēst gatavošanas konkursa Gardēžu klase rekordlielais pieteikumu skaits – 269. Turklāt, ja jauniešiem tiek sniegta iespēja atraktīvā veidā šīs zināšanas pielietot dzīvē, viņi daudz labāk izprot veselīga uztura ietekmi uz savu pašsajūtu un veselību. To konkursa fināla pirmajā meistarklasē, gatavojot veselīgu maltīti kopā ar LR Veselības ministri Andu Čakšu un Latvijā labi zināmiem pavāriem un ēst gatavošanas ekspertiem – Rimi Gardēžiem, apstiprināja konkursa dalībnieki - Rīgas 6.vidusskolas 7.a klases skolēni.

Vitaminizētā smūtiju recepšu izlase

Vitaminizētā smūtiju recepšu izlase

0
21. aprīlis

Nu jau izrādās gandrīz gadsimtu gardēžiem ir zināms vitamīniem, augļiem un dārzeņiem bagātais dzēriens – smūtijs. Pie mums tas iecienīts kļuvis gan tikai neilgu laika sprīdi. Nezinātājiem atklāsim, ka pamatā smūtijs ir domāts kā biezs augļu vai dārzeņu dzēriens, kas papildināts ar dažādiem šķidrumiem – pienu, jogurtu, kokosa pienu vai ūdeni, kefīru vai vienkārši ūdeni, bet ar nosacījumu, ka šim dzērienam jābūt vēsam. Smūtija auksto temperatūru varam panākt ar saldētiem augļiem vai vienkārši pievienojot ledu. Svarīgs nosacījums – visam jābūt kārtīgi sablendētam, lai gan augļu, dārzeņu mīkstumi, mizas, kā arī ledus būtu pilnībā sasmalcināti.